Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megkaptátok már a covid...

Megkaptátok már a covid vakcinát? Ha igen, melyiket és milyen mellékhatásai voltak?

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, áprilisban két Szputnyik. Nulla oltási reakció, nulla mellékhatás.
2021. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
AZ, április elején kaptam az elsőt. Belázasodtam, napokig fájt a karom, de komolyabb bajom nem volt, ezek még normálisak. A másodikat még nem kaptam meg, kivárom a 12 hetet.
2021. máj. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Feleségemmel együtt túl vagyunk a 2. oltáson (Pfizer). Neki az első után másnapig fájt a karja, bizonyos helyzetben. Nekem egyenlő volt egy szúnyogcsípéssel, tehát semmi.
2021. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Modernàt kaptam,az elsőnèl erős hônaljfàjdalom ,duzzanat volt.A màsodiknàl is fàjt,de sokkal gyengèbben,illetve màsnao levert fàradt voltam nagyon.
2021. máj. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Astrát kaptam, fájt a kezem, egész nap fáradt és bágyadt voltam, és hányingerem volt. Másnapra elmúlt :)) Szerintem megérte :D
2021. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az unokám és a felesége AstraZenekát kaptak. Belázasodtak tőle és fájásaik voltak, főleg a feleségnek. Két nap után rendbejöttek, most semmi bajuk.
2021. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Astra, 1. után hidegrázás, gyengeség másfél napig, 2.at tegnap kaptam, eddig csak fejfájás, gyógyszerre elmúlt
2021. jún. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!