Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A koronavírus veszélyességét...

A koronavírus veszélyességét tagadó emberek miért ugorják át a véleményükkel ellentétes forrásokat illetve ők maguk miért nem mutatnak fel forrásokat?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 22:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Mert mi az életből vesszük a tapasztalatot. 5000 ismerősömbol 2 kapta el a hírhedt koronavírust, egyiknek semmi tünet, a másik egy hétig nem érzett ízeket. Hú de veszélyes vírus, azta!
2021. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Hasonlóan vagyok mint az 1-es. Egyébként mi is mutatunk fel forrásokat :D
2021. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Valakinek a környezetében sokan megszenvedik és több a halott is, másnak a környezetében aránylag könnyen átvészelik, csak egy erős influenza.


Ugyanakkor a szakembereknek kellene hinni...


Milyen források támasztják alá a veszélytelenségét? Laposföld-díjasokól származó források nem érnek! Elismert szakembereké, oldalaké igen.

2021. máj. 25. 23:06
 4/19 anonim ***** válasza:
36%

Egyrészt a tapasztalataimra hagyatkozom ami az mint az elsőnél, kb 3000-ismerősömből, 3 kapta el, az egyik sima influenza tünetekkel, a másik kettő meg észre se vette.



Én már nem mutatok fel forrásokat.Belefáradtam a hülyékkel/agymosottakkal/trollokkal való vitatkozásba. Tök fölösleges a birkákkal vitatkozni, úgyse megy vele az ember semmire.


Mellesleg nem ugrom át az ellentétes "forrásokat" ,csak az a gond hogy mire kiszűröm az állambácsi(k) által nyomott cuccokat addigra nem igazán marad semmi. Ezeket a "forrásokat" meg egyáltalán nem tartom hitelesnek.

2021. máj. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
15%

Na mire megírtam válaszom látom írtál kérdező, elszomorít hogy automatikus laposföldezős marharépa vagy, innentől látom nincs értelme ide egy további szót se írni.


Na csao.

2021. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%

#1 a giminkbe 900 diák jár kb., két esetről is tudok, akiknek belehalt egy szülője, az egyiknek adománygyűjtés lett szervezve, mert így nincs miből megélniük, nem mintha a gyász nem lenne elég magy teher nekik. Továbbá a diákok közül is sok esetben hallottam olyan tüneteket, amik azért már elég durvák voltak, kezdve az cukorbetegtől az egészségesig. A posztcovid tünetekről nem is beszélve, mikor egészséges sportos lány 1 hónapja nem tud kocogni sem, pedig a tüdejével nem is volt több baja kis reggeli köhögésen kívül. Lehet, hogy neked 5000-ből 2 volt beteg és mindkettő könnyen megúszta hála az égnek (bár amúgy kétlem, hogy tudnál tartani mindenkivel legalább olyan bizalmas kapcsolatot, hogy elmondják neked, hogy elkapták), de az en ismeretségi körömben viszont voltak durva dolgok.

Vagy ha ez nem elég, akkor menj be egy kórházba, ahol ilyen betegeket ápolnak, és röhögj a képükbe, hogy ez a vírus semmi. Vagy a 14 éves lány szüleinek is mondd meg, aki meghalt ebben.

2021. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%

Első vagyok. Ráadásul én végig dolgoztam a vírus időszakát, napi 8 órában, két óra oda vissza út bkv. Egész nap emberek között voltam, hatalmas szervezetnél dolgozom, napi 100 emberrel biztosan találkoztam. Nálunk senki nem lett beteg, illetve egy pozitív lett, de semmi tünete nem volt. Ne vicceljunk már. És ne legyünk ennyire birkák tényleg.


Akik belehaltak, idős beteg, vagy fiatal beteg emberek és nem közvetlenül ebbe haltak bele. Komolyan mondom nem tudom mi lett az emberiséggel. Totál elkorcsosult.

2021. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Gődényre gondoltam például, aki Laposföld-díjat kapott.


3000 meg 5000 ismerős, akikkel ráadásul olyan szinten tartjátok a kapcsolatot, hogy ráadásul tudjátok, volt-e koronavírusos? Még társasági embereknél is 40-50 ember lehet ez maximum...


Egyébként a 3000 és az 5000 se reprezentatív.

Édesapám BKV-s, a BKV-nál volt vagy 10 halottja a járványnak és több kollégája is megjárta a kórházat. Na akkor dobjam be ezt is?

A volt gimnáziumomban 3 halottja van a járványnak. Reprezentatív? Nem.


A Webbeteg, Házipatika, Zállatorvos az állambácsi által lefizetett lapok?


Az egész világ orvosait és biológusait lefizette a kormányunk?

2021. máj. 25. 23:13
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
Aki birka az tényleg az is marad. Rettegjetek csak szépen tovább a semmire. Jól meg lettetek vezetve. Na joccakat mindenkinek. 😃
2021. máj. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
"Komolyan mondom nem tudom mi lett az emberiséggel. Totál elkorcsosult." Ehhez kétség sem fér. De ezt nem azokra kéne mondani, akik más véleményen vannak egy olyan témában, amiben nincs 100%-os bizonyíték vagy tény.
2021. máj. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!