Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik nem olthatók azoknak...

Akik nem olthatók azoknak miért kell kirekesztő életet élni?

Figyelt kérdés
Sokan vannak azok akik nem olthatók és többek között én sem. Semmilyen oltóanyaggal vakcinával mert régen amit kaptam gyerekkoromban ami kötelező volt attól vagy 10 éves koromig epilepsziás voltam és megállapították hogy a szervezetem nem bírja a mesterségesen előállított és bevitt oltásokat. Tehát ha beoltatom magam akkor akár meg is halhatok. A másik meg hogy átestem a víruson de nem kaptam védettségi kártyát mert azzal indokolják hogy nem zárta le a háziorvos. Ha szeretnék kérni akkor fizessek egy anti test vizsgálatért vagy 20 ezer forintot. Én meg nem fogok fizetni hogy egy 4 hónapig érvényes kártyát kaphassak. Tehát miért hozták ezeket szabályba hogy védettségi igazolvánnyal szórakozhat vagy utazhat vagy nyaralhat az ember? Ennek így mi értelme van hiszen ugyanúgy találkozok oltottakkal hiszen járok versenyengedéllyel konditerembe. Tehát tudom hogy a pénz miatt csinálja a kormány de azért elég pofátlanság már ami művelnek ezzel a zsarolásokkal meg diszkriminációval.
2021. máj. 25. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Valamilyen előnnyel kell járnia az oltásnak, máskülönben szinte senki nem oltatná be magát.


Viszont az tényleg nem korrekt, hogy ha te nem kaphatsz oltást, akkor nem “mentenek fel” a korlátozás alól.

2021. máj. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!