Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma kaptam meg a Sinopharm...

Ma kaptam meg a Sinopharm Covid-19 védőoltásomat, pénteken tudok menni bulizni a sima orvosi papírral vagy az EESZT alkalmazással?

Figyelt kérdés

Csak nem tudom azt, hogy az EESZT alkalmazás működik e elektromos szemelyigazolvany és ügyfélkapu nélkül. Mert ezek nekem nincsenek. És eleve azt sem vágom, hogyha nincsen nálam a védettségi igazolványom. Akkor mégis, hogyan tudom működtetni azt az alkalmazást?

19/F



2021. máj. 26. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Ügyfélkaput kormányablaknál tudsz csinálni, nem tudom hogy utóbbi időben változott-e de szerintem nem megy enélkül.

Ha bejelentkezel, akkor ott elő tudod szedni, akkor ha még fizikailag nem érkezett meg a kártyád. Az egy másik kérdés, hogy ezt mennyire tudják esetleg beolvasni vagy elfogadni ilyen helyen. (Én nem próbáltam)

2021. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Még nem. Kb 2 hét amig kifejti a hatását. Addig fertözhetö és fertözöképes vagy.
2021. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudsz menni. Meg kell várnod, amíg kiállítják az igazolványodat/QR kódodat.
2021. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Elektromos személyi :D
2021. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%

A kis papír nem elég, csak a plasztik kártya, vagy az alkalmazás.

Az alkalmazáshoz ügyfélkapu kell, illetve ott is lehet, kell pár nap, amíg rögzítik a rendszerben. Mindenesetre a kártya legyártásának az idejét, és a postázási időt meg lehet vele spórolni.

2021. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!