Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lapockából és vállból kiinduló...

Lapockából és vállból kiinduló fájdalom van a kezemben egészen az ujjaimig,ugyanez a lábamnál.Emellé fejfájás,szédülés, hányinger. Valami tipp hogy mi lehet? 3 napja tart,sokszor úgy érzem elájulok. Valami tipp?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 11:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
PM alulműködésem van, de 5 alatt van az érték így még vár rám pár kivizsgálás,de gyógyszert nem szedek rá. Lehet amiatt?
2021. máj. 27. 11:27
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Daganat
2021. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak tippeket,esetleg tapasztalatokat szeretnék. Tudom nincsen távgyógyítás, de lehet valaki tudna hasznos tippet adni. Nyilván nem gondoltam hogy daganatom van vagy ilyesmi.
2021. máj. 27. 12:02
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Agydaganat. Menj orvoshoz !
2021. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami neurológiai probléma is lehet, vagy akár daganat. Mindenképpen ki kell vizsgáltatni. Háziorvos, utána neurológia!
2021. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem akarunk elkeseríteni, de szerintünk is daganat
2021. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A háziorvos azt mondta majd jövőhéten hívjam ha nem javulok. Voltam már neurológián,de még mindig nem kaptam időpontot MRI-re. Vándorló a fájdalom, szerintetek így is ennyire súlyos? A neurológus nem látott semmiben eltérést, nem is sürgősre adta a beutalót.
2021. máj. 27. 18:01
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem kaptam sürgős beutalót MRI-re,mit csináljak addig várjak amíg sorra nem kerülök?
2021. máj. 27. 18:13
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy mi többet tudunk mondani, mint a háziorvos, vagy a neurológus?

Háziorvost hívd fel, ha rosszabbodsz, már holnap! Ha csak nem javul, akkor a jövő héten.

Max annyit tehetsz, hogy bevállalod az MRI-t magányban, ha gyorsabban akarsz eredményhez jutni.

Üdv a magyar egészségügyben!

2021. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett az eredmény!
2021. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!