Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi segít a lábszag ellen? A...

Mi segít a lábszag ellen? A többi lent

Figyelt kérdés

A párom egyenruhás és minden nap/este több mint 12 órát robotol a kicsit sem lábbarát szolgálati cipőben, ami nagyon megviseli a lábát. Teljesen belebüdösödik a lába. Próbáltunk mindent. Lábbetéteket, zoknikat, szódabikarbónat, spray-ket, stb.

Van valakinek jólbevált módszere?



2021. máj. 27. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lábra való púder és lábizzadás elleni spray. A férjem a 40 fokban is zárt munkavédelmi cipőben dolgozik, ha ezeket nem használja....:-(((
2021. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha a cipő a ludas, sajnos hiába a többi praktika, hiszen a fő forrást nem lehet megszüntetni. Ráadásul gondolom, egy pár van csak, az meg ki sem tud szellőzni, ha napi szinten van hordva.

Nincs lehetőség a munkahelyén arra, hogy egy ugyanolyan paraméterekkel rendelkező saját cipőt vegyen? Igen, egy jó minőségű bakancs, munkavédelmi cipő baromira nem olcsó, de ha jobb anyagból van, megéri. Már csak azért is, mert akkor tudná felváltva hordani őket. Már persze ha ott náluk lehet ilyet, nem tudom, mit dolgozik a párod.

2021. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
0%

Én egy érettségit ajánlanék.

Tudod, minden tróger képes katonának/rendőrnek állni. De a jobbak továbbtanulnak.

2021. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, amikor egyen cipőt kellett gyakorlat miatt hordanom. Se előtte se utána nem volt büdi a lábam, de akkor azon a nyáron áhhh
2021. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3-as...ritka nagy bunkó vagy!
2021. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3as. Megnyugtatlak van érettségi és még annál is több. + Nem is katona és nem is rendőr! Nem csak ez a 2 egyenruhás munka létezik! Itt szerintem a legnagyobb szüksége érettségire 1embernek van mégpedig neked.
2021. máj. 27. 14:53
 7/12 anonim ***** válasza:

A rendőr- és katonatiszteknek nemhogy érettségije, diplomája van, akár több is.

Egyébként te ugye akkor SOHA nem fogsz rendőrt hívni? Akkor sem, ha mondjuk egy pedofil féreg megerőszakolja a kislányodat vagy valamelyik szerettedet kirabolják és megölik a végén? Elvégre szerinted alja emberek, minek kéne a segítségük?

2021. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
2es. Mivel Büntetés Végrehajtó így sajnos ez a megoldás nem játszik. Csak azt a cipőt hordhatják amit ott kapnak! :(
2021. máj. 27. 14:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, sajnos akkor nem nagyon lehet semmit tenni azokon túl, amiket eddig próbáltatok. Esetleg teafa olajos lábfürdő esténként. De a legnagyobb baj az, hogy nem tud a cipő szellőzni.
2021. máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9. 3 pár cipője van, felváltva hordja őket. Amég hordja az egyiket a másik kettő szellőzik, plusz fertőtlenítem. De sajna a lábszagon semmit sem segít.
2021. máj. 27. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!