Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki beszélgetés közben...

Ha valaki beszélgetés közben szól, hogy ő amúgy nagyon náthás mérges lennél rá?

Figyelt kérdés
Akár buszon, vonaton, vagy csak átjönne egy baráti beszélgetésre

2021. máj. 28. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. máj. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki nagyon náthás, azon látni, hogy az.
2021. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mert a náthás megbetegedéseket okozó vírusok a nap 24 órájában jelen vannak elég sok helyen, csak azok betegednek meg, akiknek éppen kicsit gyengébb az immunrendszere (pl. télen).
2021. máj. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem lehet náthás, ha mondania kell.
2021. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
A 3-as jól gondolja, nekem is náthával kezdődött a vírus. De sajnos elég, ha valaki eltüsszenti magát a buszon, és ahogy ma mondták, előbb utóbb mindenkire rátalál. Mivel a Biblia figyelmeztette az emberiséget, nem kell meglepődnünk ha még milliók áldozatul esnek nemcsak járványoknak, természeti katasztrófáknak, erőszaknak. Meddig? Amíg egy különleges kormányzat uralma alatt nem lesz többé szenvedés!
2021. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem érdekel, mióta világ a világ, mindenhol, mindenkor jelen vannak a vírusok. Valamiben meg kell halni.
2021. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ha náthás az az ő baja. Én 24 éve költöztem vidékre, azóta táplálkozom emberhez illően, és láss csodát, azóta soha nem is voltam náthás. Pedig megfordult a környezetemben mindenféle vírus. A feleségem szintúgy. Városlakó korunkban pedig mi is megszenvedtünk minden szezonális marhaságot.
2021. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!