Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetnek ilyen tüneteim?...

Mitől lehetnek ilyen tüneteim? Egy hónapja kaptam meg a Pfizer oltást. Az oltást követő 5.ik napon csak a bal torkom fájt és kapart. Ez elég gyorsan elmúlt. Kb 2 hete fülzúgásom van és a szemeim ki vannak eresedve, pirosak.

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 16:25
 1/5 A kérdező kommentje:

5 napja viszket az egész testem. Valamint csak ivásnál, mintha a folyadék vissza akarna jönni, nyomja a torkomat.


Nem az oltást akarom megkérdőjelezni, csak zavarnak a fent említett dolgok

2021. máj. 28. 16:27
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Pedig honnan tudod, hogy nem az oltást kell megkérdőjelezni? Simán okozhatja az oltás is. Miért ne okozhatná?

Egyébként meg fordulj orvoshoz!

2021. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Furcsállnám, ha az oltástól lenne. Esetleg valami allergia (nézz utána, mi virágzik most). Ilyet, hogy amit ittam az nyomja a torkom, néha minden különösebb ok nélkül is éreztem, szerintem akkor van ha levegőt is nyelek.
2021. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég szarul hangzik. Még egy ok nem oltani
2021. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi köze köze az oltáshoz és feleslegesen táplálod az így is ostoba oltásellenes tábor éhséget
2021. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!