Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek a covid oltások...

Szerintetek a covid oltások kihathatnak a gyerekvállalásra?

Figyelt kérdés

Már rég be lennénk oltva a férjemmel, de kb 1,5-2 év múlva szeretnénk egy kistesót összehozni, ezért tartunk beadatni a covid elleni oltást.


Egyrészt a család főorvos ismerőse (ahogyan más orvosok a közvetett környezetünkben) gyereket tervezőknek nem javasolja, másrészt rengeteg nőnek felborította a ciklusát az oltás, ezért szerintem biztosan kihathat a hormonháztartásra. Mivel nekem alapból eltér a menstruációm az átlagtól (erős görcsök, bő vérzés), ezért még inkább tartok attól, hogy következménye lehet. Viszont ki tudja, lehet a covidnak meg még súlyosabb lenne, ha újra elkapnám.


A tüskefehérjés oltásoktól azért is tartok, mert félek, hogy megzargatja a DNS láncot és ezáltal akár kárt tehet a születendő babában. Bár nem vagyok hozzáértő, nem tudom ez hogy működik.


Az orosz vakcinában nem bízom, a kínai meg nem sokat ér.


Nektek erről mi a véleményetek? Oltatnátok a helyünkben?



2021. máj. 31. 05:38
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
33%
Én bizonytalan voltam oltás ügyben, mígnem közeli ismerőseim haltak meg a covid miatt. Utánaolvastam, orvosokat kérdeztem meg és az mRNs vakcina mellett döntöttem. Higyjétek el, biológia alapszintű ismeret ,hogy tényleg nem épül be sehova. Ja és semmi bajom se lett tőle, ciklusom se borult fel, észre se vettem.
2021. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
35%
Az elözönek igaza van. Rettenetes, hogy Magyarorszagon hogy felre vannak egyesek vezetve.
2021. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
27%
Meg lepontozva ha nem terjesszük a hülyeségüket.
2021. jún. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
59%

#41 "Higyjétek el, biológia alapszintű ismeret ,hogy tényleg nem épül be sehova."


Biológiai alapszintű ismeret?! A legjobb szakemberek se tudják, hogy mit csinál pontosan a vakcina az ember szervezetében. De szívesen meghallgatnék tőled egy kiselőadást a vakcina és a menstruációs zavarok témakörében...

2021. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
22%

44: öm, de, akik kifejlesztették, pontosan tudják, mit csinál.


És de, alapszintű ismeret az RNS és DNS molekulák különbsége

2021. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
64%
#45: szerintem neked halvány lila gőzöd nincs, mire való az RNS :)
2021. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
20%
Na rajta, mesélj akkor :DDD várom az ezredik kamumesét a vakcina "génmódosító" hatásairól :DD
2021. jún. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
82%

Társkeresőt böngészve, sok helyen van napló, egyre gyakrabban olvasok hasonlókat mint ez! 49 éves nő, 5 hónapja tart elég hosszú mellékhatás, és rengeteg hasonló, nem facén, nem Gödény hívő, csak egy társkereső.

Hosszabb ideje olyan az energiaszintem, mint akinek már csak hetei vannak hátra… Pedig én mindig energikus, „mindent megoldok és megcsinálok” típus voltam. Ha nagyon akarom mihez kötni ezt az állapotot, akkor az talán a Covid oltásom időpontja (január 7). A második adagot már meg se kaphattam, mert olyan erős reakciókat váltott ki. Antihisztamin, infúzió, kb 4 órás procedúra volt mire el mertek engedni. Azóta minden okés, kivéve ez a bosszantó mértékű fáradtság…

2021. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%
#48: a fanatikusok ak hiába mondod, vírustagadónak leszel bélyegezve.
2021. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
74%
49 Az a vicc egyre több ilyen van, de velük nem foglalkoznak az orvosok, mert nem is tudnak mit csinálni. Viszont post covid klinikát nyitnak lassan, mert ami régen fejfájás magas vérnyomás stb volt az most mind post covid. Oltás utáni betegek szőnyeg alá seperni, és mindenki post covidos. De a tények majd megmutatják, és kb 1 millióan a második oltást pont ilyenekért is nem kérik.
2021. jún. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!