Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Binge evészavar / binge...

Evvc.lkh kérdése:

Binge evészavar / binge eating disorder tapasztalatok? Segítség

Figyelt kérdés

Okróber körül kezdtem el keveseket enni eleinte rendesen, aztán 400-600kcal/nap, de nem csináltam sokáig, aztán tudtam is fogyni, de karácsonykor nem bírtam tartani, és a 3 nap alatt jól telezabáltam magam. Volt persze buntudat hashajto, hanyas, mindenfele, de ott mintha minden kotelen elvagtak volna elindultam lefele... Azota binge eveszavarom van, folyamatosan eszem, zabálok, nem tudok leállni, nagyon rossz érzés. 1-2 napot tudok max nem zabálni, nagy erőfeszítéssel, de utána puff megint azon kapom magam, hogy zabálok... Napi 4-6 ezer kcalt simán. Összesen 12kg-t híztam idáig. Undorodom magamtól. Történetet/segítséget/tippet szeretnék kapni, nagyon kétségbe vagyok esve

16/L



2021. jún. 1. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó nagy öngólt lőttél magadnak ha CSAK 400-600 kcalt ettél


Próbálj fokozatosan kevesebbett enni és nehogy eszedbe jusson ennyire levinni a kcalt legközelebb

2021. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Annyit még hozzá teszek, hogy nekem úgy sikerült, hogy előszór a cukros üdítőkkel álltam le - ez a legegyszerűbb - és vizet ittam.


Próbálj mozogni sétálni, futni

2021. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!