Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Pfizer 2.oltása mennyire...

A Pfizer 2.oltása mennyire visel meg? (19/L)

Figyelt kérdés
A korom azért írtam oda,meg a nemem,hogy akár velem egyidőstől vagy pár évvel idősebbtől lévő tapasztalatokat is szívesen fogadnék,mert pénteken kapom meg,de másnap semmi kedvem elmenni egy programra,úgy is számolunk,hogy nem biztos,hogy anyával ott leszünk,és most kicsit fura,de imádkozok,hogy legyen valami láz,meg izületfájdalom vagy ami épp lehetséges.
2021. jún. 2. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet de nem biztos hogy lesz. Nekem csak a karom fájt kicsit meg kicsit álmatag lettem

24 éves vagyok.


Ha meg nem akarsz menni olyan tünetet találsz ki amilyet akarsz :D

2021. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor mondd azt, hogy nem érzed magad jól, és nem kell elmenned a progira 😅😅😌
2021. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
1.után volt valami?
2021. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősnek pl. abszolút nem volt baja, a másik meg totál KO lett, belázasodott, folyt az orra, a torka, és az oltás helye is bedurrant, napokig nem is jött melózni.
2021. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegnap reggel kaptam meg, estére totál ki lettem ütve. Aludni nem tudtam, magas láz, hányinger, hasmenés, erős fejfájás, szédülés. Életemben nem gondoltam volna, hogy rám így fog hatni, aztán mégis. Túl lehet élni, kitartás!
2021. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!