Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 28 éves nő létemre nem merek...

28 éves nő létemre nem merek mai napig éjjel a sötétben aludni. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Ha kuka sötétben kell aludnom, megorulok a félelemtől. Legtöbbször alvás paralizisem is volt. Remalmokra kelek fel és mintha még akarnak fulladni. Egész nap kialvatlan vagyok, ingerült és szétszórt. Gondolkoztam pszichológusok de nem tudom mit tudna kezdeni ezzel a 'jelenséggel'. Mit tudok tenni annak érdekében, hogy végre normális éjszakai legyenek és végre ki pihenten kelek fel? Nagyon szépen köszönöm!
2021. jún. 2. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Kéne melléd valaki az ágyba XD
2021. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy klinikai szakpszichológust vagy pszichoterapeutát! Annak, hogy rémálmaid vannak, illetve félsz a sötétben elaludni, van valami oka. Ez nem alakul ki csak úgy magától... Lehet - sőt valószínű -, hogy a kiváltó oknak még nem vagy tudatában, az agyadban valahova mélyre el van temetve. A pszichológus segít leásni a félelmed gyökeréig, feldolgozzátok és megtanulod kezelni.
2021. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt évekig, utánna megtaláltam a hibát! Az a légyeg hogy ne képzelt dolgoktól félj, hanem fizikai dolgoktól! Nos a valódi félelem az fizikai sebzést okoz. Ez az ön és a területvédelemmel kapcsolatos! Az a lényeg hogy a területed és te is védve legyél a komfort zónádban, magyarúl otthon, és hogy te legyél/te is legyél veszélyes másra és ne csak más rád! Szereltess fel riasztót és végül vegyél egy éles fegyvert is hogy teljesen biztonságban érezd magad. A félelem vagy a félelmünk veszélyes ránk!
2021. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti hogy valaki elállja az utadat, és nem tudsz tovább menni! Kihat az egész életedre, ha mondjuk félni kell egy munkatárstól! Azonnal jelentsd a problémát hogy mihamarabb megszűnjön, és ha szükséges mindig legyen nálad önvédelmi eszköz és területvédelmi ha elfajulna a helyzet.
2021. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert belül még csak 8 éves vagy.
2021. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!