Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 28 éves nő létemre nem merek...

28 éves nő létemre nem merek mai napig éjjel a sötétben aludni. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Ha kuka sötétben kell aludnom, megorulok a félelemtől. Legtöbbször alvás paralizisem is volt. Remalmokra kelek fel és mintha még akarnak fulladni. Egész nap kialvatlan vagyok, ingerült és szétszórt. Gondolkoztam pszichológusok de nem tudom mit tudna kezdeni ezzel a 'jelenséggel'. Mit tudok tenni annak érdekében, hogy végre normális éjszakai legyenek és végre ki pihenten kelek fel? Nagyon szépen köszönöm!
jún. 2. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Kéne melléd valaki az ágyba XD
jún. 2. 20:35
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy klinikai szakpszichológust vagy pszichoterapeutát! Annak, hogy rémálmaid vannak, illetve félsz a sötétben elaludni, van valami oka. Ez nem alakul ki csak úgy magától... Lehet - sőt valószínű -, hogy a kiváltó oknak még nem vagy tudatában, az agyadban valahova mélyre el van temetve. A pszichológus segít leásni a félelmed gyökeréig, feldolgozzátok és megtanulod kezelni.
jún. 2. 22:07

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!