Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni a pulzusom...

Nem tudok aludni a pulzusom miatt(?)

Figyelt kérdés
Minden este amikor lefekszem és találok egy kényelmes pózt, azonnal elkezd lüktetni a nyakamban a pulzusom, és tudom, hogy nem lehet vele mit csinálni, de hogy tudnám elterelni róla a figyelmem? Néha már sírhatnékom van, annyira irritáló (mellesleg emiatt forgolódok órákig, hogy találjak egy pózt, ahogy kevésbé érzem).

2021. jún. 2. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem mész el kardiológushoz? Esetleg ha sokat stresszelsz vagy szorongsz az eléggé közre tud még játszani...
2021. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Miss Endzsi ***** válasza:
67%
Engem is irritál, undorodom tőle.
2021. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott,neha a fejemben is erzem. Olyankor fel kell kelni,mozogni kicsit,inni esetleg es utana aludni.
2021. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Képes vagy tudatosan kontrollálni a pulzusodat. CSak vegyél fel eyg ritmust és arra koncentrálj.

VAlószínűleg befeszülsz és rágörcsölsz az alvásra és elöjön a napközbeni stressz ezért van.

2021. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

itt egy jó légzéstechnika hozzá

4-7-8

4 másodpercig beszívod a levegőt , 7 másodpercig tartod, 8 másodperc kiengedés majd kezded előlről.

2021. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kipróbálom, köszönöm!
2021. jún. 2. 23:01
 7/7 anonim ***** válasza:

A légzéstechnika szuper, vannak meditációs gyakorlatok, esetleg ha keresel autogén tréningben jártas pszichológust, 12 alkalom alatt megtanítja.

Amit nem ártana megnézetni,az a pajzsmirigyed. Ultrahang es vérkép egyaránt. Sajnos tapasztalat miatt mondom.

2021. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!