Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Keletkezhet seb a torokban?

Keletkezhet seb a torokban?

Figyelt kérdés
Már tegnap óta nagyon fáj a torkom mikor nyelek. Vettem be orvosságot, de nem segített semmit. Most így feltűnően csak a a jobb oldlat fáj. Lehet, hogy valami megsebezte? Ha igen, mit tehetnék, hogy ne fájjon?
2021. jún. 2. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet az is, de mandulagyulladás tünete is lehet.
2021. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem gondolonám, hogy felsértette valami.. Igyál sok folyadékot (eléggé fog fájni, de ha begyulladt, akkor jót tesz)

nem tudom mit értesz orvosság alatt, de vegyél be gyulladáscsökkentőt, ha nem azt vettél be, esetleg egyél mézet, meg vegyél be vitamint is.

2021. jún. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A csudákat seb, torok- vagy mandulagyulladás. Irány a patika Strepsilsért. Milyen gyógyszert vettél be? Torokfájásra nekem a Kalmopyrin a legjobb. Egyszer bevenni nem elég, naponta 3-szor kell több napon át. És igyál sokat, de ne forrót. Ne sportolj, ne takaríts, ne mászkálj - pihenj. És ne is beszélj. A szervezetednek minden energiáját a kórokozó elleni harcra kell fordítania.

De fel nem foghatom, hogy ha egészségügyi problémád van, akkor mért vadidegenektől egy weboldalon kérsz tanácsot a saját szüleid helyett! Micsoda elidegenedett világ már ez!

2021. jún. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát pl. kemény kenyérhéj kicsit fel tudja sérteni... De azt szerintem tudnád, emlékeznél rá, mert fájdalmas, amikor nyeled le. Meg ugye az olyan éles fájdalom, konkrétan mint amikor bármi másod elvágod. Ha más jellegű a fájdalom, akkor lehet fertőzés, legbiztosabb, ha az orvosod hívod fel.
2021. jún. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!