Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azok akik nem oltatják be...

Azok akik nem oltatják be magukat felkészültek arra, hogy szinte sehova nem mehetnek, és nem vehetnek igénybe szolgáltatásokat ki tudja meddig?

Figyelt kérdés
2021. jún. 3. 12:10
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
68%

Egyedül csak a strandot bánom, a többi nem érdekel.


Te meg remélem tudod, hogy jutifalatot kaptál, mint egy jó kiskutya azáltal, hogy oltakoztál.

2021. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
83%
Igen felkészültem,és nem érdekel ha nem mehetek mert nem vagyok zsarolható!
2021. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom mire gondolsz. Most foglaltuk le a szallast, megyunk, meghozza ezerrel :)

Jah es sorozni is fogunk kint/bent.

Szerencsere van sok szep hely, ahol nem diszkriminaljak azokat, akik nem nyujtottak oda a bal karjukat...

2021. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
93%

Felkészültetek arra, hogy jövőre választások?

Sokan nem felejtik el, hogy másodrendű állampolgárokat csináltak belőlük.

2021. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
91%

"hogy szinte sehova nem mehetnek"

Baromság.

Ugyanúgy elmehetek boltba, dolgozni, kirándulni, házibuliba, haverokkal találkozni, stb, stb...

Ja, igen, lehet, hogy pár szórakozóhelyre nem mehetek majd el. Ahová amúgy sem szoktam menni, szóval nem fogom megérezni ezeket a korlátozásokat. ;)

Félreértés ne essék, nem vagyok oltásellenes, de ettől függetlenül tetszik ez az álszentség. Tetszik, amikor azok papolnak oltásról, meg felelősségről, akik a járvány tombolása idején még egy rohadt maszkot sem voltak hajlandók normálisan felvenni. Meg persze akkor, amikor csak a hülye nem tudta, hogy még javában tombol a járvány, csakazértis elmentek Olaszországba, Horvátországba... nem véletlenül durrant be ősszel a járvány ennyire. Akkor hol volt a fene nagy felelősségtudat?

Szóval: köszönöm, én nem oltatok. Hordom továbbra is azt a KN-95-ös maszkot, ami egész eddig megvédett, akkor is, amikor a munkahelyemen minden közvetlen munkatársam COVID-os lett.

2021. jún. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
99%

1-es

Strandolni lehet. (Mai hír)

Minden más is elérhető lesz rövid időn belül, kb. augusztusban. Egyszerűen nem fognak foglalkozni ezzel a sok marhasággal, hogy milyen kártyád van, milyen oltást kaptál, mikor jár le a kártya, stb.

Amíg nem lehet, addig meg nem megyek. Nagy ügy.

2021. jún. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
92%
Felkészültem, letojom, eddig sem hatott meg a dolog. A barátaim sem oltanak, tehát adott, hogy itthon lesznek a bulik, moziba meg ilyen helyekre eddig sem jártam, falunapon sem vagyok kíváncsi se Bunyós Pityura, se Kacor Ferire😅 dolgozni meg vásárolni persze mehetek a bolond, milyen érdekes. De amúgy ja, nem hat meg a dolog
2021. jún. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
98%

#6

Szupi. 😍

Na, akkor máris minden oké.

2021. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
98%

Ezzel amúgy megint a vendéglátósok szívtak,de tessék megérdemlik ,nyavajgás helyett mehettek volna pár tízezren tüntetni,vagy nyithattak volna egyszerre...

A nyamvadt taxisokban több összetartás volt még az ubert is kizsarolták innen...

2021. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
93%

Magasról leszarom, kb.

De még idén lehet majd mindenhova menni...

Nem hiába, már strandra is mehetnék, ha akarnék.

Egy csomó mindennek nem lesz majd elég bevétele, így kevesebb megy a közösbe is, nincs annyi adó, meg semmi. Meg fognak nyitni.

Most a strand, nemsokára a sport, aztán a szállodák.

Nem hiába mehetsz Lölö összes Balatoni strandjára kártya nélkül. Ahol sok az érdekeltség oda lehet majd menni nemsokára.

Én raérek. Bulizni amúgy sem nagyon járok. És rengeteg olyan hely van, ahova lehet menni kirándulni.

2021. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!