Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik megkapták a Moderna 2....

Akik megkapták a Moderna 2. Oltását mik voltak az oltási reakciók?

Figyelt kérdés

Jövőhéten fogom kapni a második adagot.

Az elsőnél kar fájdalom volt, hónalj fájdalommal begyulladt a nyirokcsomóm 1 napig, valamint nem tudtam 4-5napig az oltott karomon feküdni. Ezen kívül nem volt más reakció. Bízom benne hogy a második oltást követően nem lesz erősebb oltási reakció. Csak modernás tapasztalatok érdekeknek, oltás ellenesek légyszives kíméljetek.



2021. jún. 3. 19:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
76%
Nekem az első oltás után nem volt panaszom. A második után fájt az oltás helye 2-3 napig,és álmosnak-fáradtnak éreztem magam.
2021. jún. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy leírtad!

Várom más tapasztalatát is.

2021. jún. 4. 14:20
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Ma kaptam az elsőt. Minimális hidegrázást tapasztalok, plusz az oltás helye érzékeny, kissé zsibbad a karom. Remélem a második se lesz rosszabb.
2021. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Öcsém barátja, elzsibbadt a fél arca, ha mosolyogni próbál látszik. 2 hete sztereoidkat kap, még nem javul, ma beszéltünk vele. 38 éves férfi.
2021. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Első oltas utan pont ugyanilyen es ennyi tunetem volt mint ahogy te leirtad.

Masodik utan kesz voltam.

Delutan kaptam meg az oltast es este 8-ra mar fajt a bőröm,furan ereztem magam. Nem tudtam mi a gond, ztan megmertem a lazam es 38 volt. Bevettem algopyrint, kicait jobb lett, de keso ejszaka razott a hideg, felment 38,7-ig a lazam gyogyszer mellett. hajnlban egyszeruen csak nem ereztem jol magam. Masnap alig voltam kepes kikelni az ágybol. Etvagytalansag,tompa fejfajas, hoemelkedes, fardtsag.

Nyirokcsomom a honaljban csak picit fajt, karomonnem.tudtam 2 napig fekudni, de nem volt veszes. Majd kovetkezo nap (tehat 1,5 nap fetrenges utan), mintha elfujtak volna. Egy napig meg olyan faradtvoltam, de utana meg semmi.


Szoval nekem rosszabb volt a masodik utan. Es kulfoldi oldalakon is ilyen tapasztalatokat olvastam elotte, csak nem hittem el. Keszits be magadnak innivalot, ragcsat, laz es fajdalomcsillapitot esmasnap ne tervezz semmi megeroltetot, inkabb pihenj akkor is ha nem lesz reakciod.

2021. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsö utan fajt a karom. Masodik utan minden bajom utol ert. Hideg razas 38 fok laz, fejfajas, faradtsag, 2 napig nem tudtam enni majdnem semmit. Ezek a tünetek kb 48 oraig tartottak utana semmi. Anyosom szerint csak az produkal tüneteket aki be kebzeli es fejbe eldönti, hogy beteg lesz. Szerintem nem igy van. Ferjem is modernat kapott neki csak a karja fajt. Nem tudom hogy vakcinanak köszönhetöen e de nem jött meg rendesen a havim. Ezt majd tisztazom a nö gyogyaszommal. Mindenkinek jo egeszseget kivanok
2021. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
6 os a havi miatt 10 nőből 4 panaszkodik, az oltás után
2021. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Nekem meg előbb jött meg masodik oltás után. Egyébként mindkettő után szarul voltam egy napig, de az első rosszabb volt. Hidegrázás egész éjjel, nyilalló fájdalom lábakban hol itt, hol ott.

Hülyének érzem magam, hogy elmentem a másodikra, pedig nem akartam...többet biztos nem fogok kérni

2021. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az első Moderna után csak karfájdalmam volt, a második után viszont 39 fokos lázam volt, hidegrázás, fejfájás, fáradtság, de másfél napon belül elmúlt és lázcsillapítóval elviselhető volt
2021. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

7-es: honnan az adatok? Hogy 10-bol 4? Én nem láttam ilyen statisztikat sehol. Hol lehet megnézni?



Modernat kaptam. Parom is. Nekem mindketszer menstruáció utánra volt az oltás ideje. A második előtt kicsit erősebb volt, de semmi extra. Persze mindenki más, de minden nő tudja hogy ezer féle dolog befolyásolja a menstruációt. Közöttük a stressz is...😏 nem kicsit.


Az első oltás után a karunk fájt elviselhetően. Nekem egy kicsit a fejem. Egész délután aludtunk.

A második után szintén a karunk fájt de kissé jobban. Nekem eléggé..konkrétan olyan volt mintha egy baseball utovel karon vágtak volna, és égett a bőröm. Egyik se volt elviselhetetlen. Nem kellett beszedni semmit. Persze mindenkinél más a fajdalomkuszob..

2021. júl. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!