Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy van az, hogy bárkinek...

Hogy van az, hogy bárkinek bármilyen panasza van covid oltás után, annak biztos nincs köze az oltáshoz, de akinek covid fertőzés után van bármi panasza, az nem lehet más, csak post covid?

Figyelt kérdés
Most nem olyan tünetekre gondolok, ami covid alatt is megvolt, csak sokáig fent marad, hanem teljesen más. Egy itteni kérdés ihletett meg egyébként, amelyben azt kérdezi, gyomorpanaszait okozhatja-e az, hogy azelőtt átesett a fertőzésen. Hát, bakker, tőlem lehet, hogy az okozza, nem vagyok orvos. De nekem pl. covid nélkül is volt gyomorpanaszom. Teljesen elképzelhetetlen, hogy semmi köze hozzá? Mostantól bárkinek bármi baja lesz covid után az életben, muszáj ráfogni a covidra?

2021. jún. 6. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha valakit elüt a vonat, és covidos volt, akkor tuti volt köze hozzá. 😂
2021. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem muszáj, de sokszor bizony ésszerű feltételezés, ugyanis a COVID szinte bármely szervet megtámadhatja, nagyon sunyi egy vírus.
2021. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

...bárkinek bármilyen panasza van covid oltás után, annak biztos nincs köze az oltáshoz...

Nem tudom, ki az, aki nem ismeri el, hogy lehet azt oltásnak mellékhatása. Kínait kaptam, utána három napig mintha meg lettem volna fázva.

2021. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem a "normálisnak mondott" oltási reakciókra gondolok most. Hanem pl.felborult a ciklusom oltás után. Ááá, annak semmi köze hozzá. Elvetéltem oltás után. Ááá, csomóan elvetélnek oltás nélkül is, semmi köze hozzá. Egészséges bácsika oltás után váratlanul összeesik, meghal. Ááá, amúgy is meghalt volna, az oltáshoz semmi köze. Mindenre ez az általános reakció. Ellenben, ha fáj a hajam tuti biztos, hogy post covidom van. Ha nem voltam covidos, akkor is, mert biztos tünetmentesen voltam, csak nem tudok róla.

Nem értem, mi az alapja ezeknek a meggyőződéseknek.

2021. jún. 6. 19:55
 5/7 anonim válasza:
100%

Azért, mert ezt követeli a politika.

Én ha tudnék, egész nap aludnék. Melóban is majd leesik a fejem. Oltás előtt nem voltam ilyen, de a diktatúra miatt beadattam.

2021. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nincs konzekvencia,nincs egyértelmű válasz ezekre a tünetekre, mert nem tudnak semmit, így meg ha orvoshoz mész panaszokkal, akkor szabadon eldönti van-e köze az oltáshoz, esetleg post-covid tünethez.
2021. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosok hülyék mint a segg. Lövésük nincs, covidtól, post covidról, oltás utáni mellékhatásokról. Jó lett volna kimaradni ebből az egész covidból...
2021. jún. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!