Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Víz szerű váladék folyik a...

Víz szerű váladék folyik a bal orrlyukamból. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár órája kezdett el így ritkábban csöpögni az orromból ilyen színtelen, víz szerű váladék. Tegnap buliban voltam és ma egész nap fájt a fejem miatta, lehet, hogy ehhez van köze?
2021. jún. 6. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Megfáztál,eleinte vízszerű,pár nap múlva átvált zöldes-sárgás színre,ma ilyenkor legyen nálad 100-as zsepi. Jobbulást
2021. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van rá esély, kint voltunk este rövidgatyában a szakadó esőben órákig. De megnyugodtam, azt hittem már az agyvizem folyik vagy valami ilyesmi :D
2021. jún. 6. 22:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Jaj dehogy! Így,hogy írtad, szakadó esőben voltál órákig,1000%,hogy megfázás! Igyál meleg teát, használj már most orrspray-t,akkor talán nem fog le annyira.
2021. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megfaztal, most kezdodik a natha
2021. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez nem agyvíz. De azért, ha ez nem rendeződik napokon belül, akkor fel lehetne vetni ennek lehetőségét is, bár trauma nélkül nem hiszem, hogy annyira lehetséges, bár kötőszöveti gyengeségben előfordulhat ez spontán.
2021. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy allergia, vagy elkaptál egy felsőlégúti fertőzést. Paracetamoltartalmú valamit szedj szerintem.
2021. jún. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-os valaszra hallgass. Szoval ha gyanusan sok, furcsa lenne, vagy tartos, akkor orvos, es gyanakvas. Amugy meg nyugi.
2021. jún. 7. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig vízszerű folyással kezdődik a náthám, később besűrűsödik majd.
2021. jún. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet liquor, vagyis agyvíz. Fordulj orvoshoz.
2021. jún. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!