Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félálomból való felkelést...

Félálomból való felkelést lehet orvosolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma kétszer is előfordult velem, talán elsőnek de nem biztoos!! Sőt tuti már volt régebben is ilyen velem, csak nem emlékszek rá. De ma éjjel az történt velem, hogy mikor aludtam volna el, magamnál voltam talán félálomba, és hallottam hangokat, meg talán láttam is valamit, és nagyon para creepy volt.

És persze felkeltem, első álmomból picit nehezebben, de valaohgy kiragaszkodtam az álmomból, másodikból könnyen ment, sztem ott nem voltam úgy elaludva.

Mivel ilyen nem sűrűn történik velem ezért parázok tőle, és aludni se nagyon merek, pedig picit álmos vagyok :/

Hogy tudom ezt orvosolni, hogy ne keljek fel, és ne legyek félig tudatomnál mikor alszok el?



2021. jún. 7. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Alvás paralízis. Elég ijesztő tud lenni, de ártalmatlan.
2021. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy tudom elkerülni? :(( Nagyon para így elaludni. Elsőnék képeket, hangokat láttam hallottam, másodiknál saját lélegzetemet hallottam úgy mnitha másé lenné, és mögöttem volt
2021. jún. 7. 10:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. sehogy nem tudod elkerülni, de olvass utána.
2021. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg stressz mentes életmóddal.
2021. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy alvás paralizisből átlehet menni tudatos álmodásba is? Ha igen ,hogy?
2021. jún. 8. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!