Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okozhat károkat a szervezetben...

Okozhat károkat a szervezetben a koronavírus oltások?

Figyelt kérdés
Furcsa ez az egész. Nekem úgy tűnik hogy csak a járványt akarják megfékezni , de az hogy mi lesz az emberekkel az nem érdekli őket. Beadatnak emberek millióinak kísérleti fázisban lévő oltásokat. Aztán aláíratják a papírt hogy bármi történik a szerencsétlennel az oltás miatt az ő baja , ő akarta oltatni magát. Holott halvány fogalmunk sincs hogy hosszútávon mit okoznak. Hány olyan esetet olvastam már hogy meghalt nem sokkal a koronavírus oltás után. Sőt , olyanról is olvastam hogy megkapták mind a két oltást és végül elkapták a koronavírust és abban haltak meg. És ennek az égvilágon semmilyen következménye nincs. Beoltanak mindenkit és azzal dicsekednek hogy már hú nincs járvány , az emberek meg le vannak tojva. Abból is látszik hogy nem érdekli őket az emberek élete hogy semmilyen kivizsgálás nincs az oltások előtt. Például ha valaki szívbeteg beadják neki az orosz oltást , vagy ha cukorbeteg akkor beadják a kínai oltást. A szerencsétlen meg nem tud róla hogy lenne betegsége. Aztán meg ordítják hogy "mindenki saját felelőssége volt hogy beadatta az oltást , nem volt rá kényszerítve senki"... Állatok.

2021. jún. 7. 09:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Hol olvastál olyat, hogy a második oltás után valaki meghalt covidban?
2021. jún. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
A védőoltás nem okoz kárt, a coviddal ellentétben.
2021. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
10%

Egyik sem okoz kárt, a covid tök jó volt, elkaphatnám még párszor.


Sok itt a fostalicska.

2021. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#1

[link]


Ez pedig egy a sok közül:

[link]

2021. jún. 7. 10:21
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Engem inkább az érdekelne,hogy miért lehet úgy válogatni az oltások között,mintha a boltban lennék. Számomra ez felfoghatatlan.Ha beteg vagy akkor is az orvos írja fel,hogy mit szedjél,nem te találod ki magadtól.Itt meg hozzá nem értő emberként válogathatok különböző orvosságok között.Honnan tudjam én,hogy nekem melyik kell?Jó,mondjuk nekem egyik sem ,de remélem értitek mire akarok kilyukadni.
2021. jún. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Mivel mindegyik egyformán jó, ezért mindegy, melyiket kapod. EZ kb olyan, mint van aspirin több cégtöl is, más néven, de ugyanúgy hat.
2021. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%

Igen, okozhat, viszont ezt hivatalosan soha nem fogják elismerni. Keresztanyukám szomszédjának a 2. oltás után 2 hónap után leállt mind a két veséje és súlyos állapotba került. Élete végéig dialízisre kell járnia. 69 éves. Nemrég tudta meg a felesége, hogy a 3. dialízis után újra kellett élesztenie a férjét.


Ez a videót is hallgasd végig: https://www.youtube.com/watch?v=8FBedb80yO0&ab_channel=Orvos..


Nem a politikailag lefizetett szakembereknek kell feltétlen hinni, sok oldalról kell tájékozódni.

2021. jún. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
24%
Durva hogy valaki ennyire félti az életét..
2021. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%
Akkor kérj pfizert ha félsz.
2021. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
59%
Egy fajta oltást kapsz, a kérdésed meg nyelvtanilag helytelen
2021. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!