Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hiányos oltási lappal kihez...

Hiányos oltási lappal kihez menjek?

Figyelt kérdés

Oltóponton oltottak, ami manapság is eléggé zsúfolt (rókus)

Pfizert kaptam, de akkor nem volt még papír és azt mondták, hogy majd a második oltáson kapok papírt. Azt meg is kaptam, de csak a második oltás van kitöltve, az első nem. (Essztben mindkettő fent van)

Most egy külföldi munkához kellene, hogy teljesen kilegyen töltve a lap + a nemzetközi oltási lap.

Hol tudom ezt a lehető leghamarabb megoldani? Oltóponton kinyomtatva a két eeszt-s dokumentumot és kérni hogy írják be az első oltást és állítsák ki a nemzetközit vagy bemehetek a háziorvos is?



2021. jún. 7. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem lesz egyszerű menet...


Megvan a Pfizer (comirnaty) kártyán az első oltóorvosod neve? Nyomozd ki, hogy mikor és hol rendel, és menj oda aláíratni.

A háziorvos nem fogja aláírni, mondván, ő "ottsemvót".


(mi a sárga WHO-oltási könyvvel cserkésztük be a két oltóorvost, jóval az oltások után)

2021. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hopsz, egy félmondatom lemaradt: szóval az oltóponton - utólag - csak az oltóponti pecsétet nyomják rá a nemzetközi papírra, és az szerintem nem elég. :(
2021. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eeszt-s ambuláns lapon van rajta, a comirnaty kártya akkor még nem volt, így az első oltás helye ürés… Viszont így eleve nem néz ki jól, hogy csak második oltás van beírva első meg nincs.

Én a fehér nemzetközi oltásos papírt szeretném majd vinni, azt édesanyámnak máshol a második oltásával együtt szépen kitöltötték.

2021. jún. 7. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!