Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most már soha többet nem lesz...

Most már soha többet nem lesz nyugodt életünk?

Figyelt kérdés
Azok, akik nem akarják beoltatni magukat nem gondolnak bele, hogy emiatt nem fogunk szabadulni a pandémiától? Azok válaszát várom első sorban, akik nem kérik az oltást (nyilván nem azokra gondolok, akik valami egészségi probléma miatt nem teszik). Nem akartok szabad életet?

2021. jún. 7. 20:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
62%
Mit nevezel te szabad életnek?
2021. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
Szeretem az okos kérdéseket. Mint a pandémia előtt.
2021. jún. 7. 20:27
 3/67 anonim ***** válasza:
73%
Te szabad vagy, nem? Akkor mi a probléma? Én viszont szabadságért se vagyok zsarolható.🤷
2021. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
76%
Amit te kérdező szabadnak gondolsz az csak egy álszabadság. Én ha nem oltatom be magam,sokkal szabadabb vagyok mint te.Még akkor is ha korlátoznak bizonyos dolgokban.
2021. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
56%

Először is, nincs mi ellen oltani, átlagos náthaszezon szétpánikoltatva a PCR tesztekkel, ez ellen nem fogok még megbízható oltást sem kérni nem hogy GMO kísérleti szarokat. Dobd el a PCR teszteket és vége a "járványnak", higgy nekem!

Másodszor, mondjuk, hogy van járvány! Akkor köszi, a természetes immunitással részt venni benne mind az egyénnek mind a közösségnek sokkal megbízhatóbb és biztosabb, mint bármilyen oltás adta immunitással! A természetes immunitást ti mégis hogy képzelitek, hogy nem veszitek számításba? Ha van járvány akkor értelemszerűen az oltatlanok ugyanúgy részt vesznek a természetes fertőződésükkel, mint ti az oltásotokkal, nem? Csak hálásak lehettek az oltatlanoknak mert ők ugyanúgy részt vesznek a nyájimmunitás kialakulásában csak sokkal eredményesebben!

2021. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
40%

Én mindennek érzem a pandémia előtti életet, csak szabadnak nem.


Egyébként logikusan végiggondolva: nem oltat elegendő ember -> a járvány elhúzódik -> mivel időben tovább tart, több ideje van a mutációknak arra, hogy kialakuljanak -> ezek a mutációk lehetnek olyanok, amelyek ellen a természetes védettség vagy a védőoltás nem véd -> további hullámok kialakulása várható.


A közelebbi család 4 tagú.

Egy ember rákos, kezelés alatt áll, egy ember szteroidot szed betegségre, amit nemsokára műtenek (ha a járvány engedi! már rég megműtötték volna!), egy ember COPD-s és most van túl egy hosszú tüdőgyulladáson, én holnap kezdem a szteroidkúrát.

Köszönöm a nem oltóknak az életünk veszélyeztetését!


Annyit se tudtok az emberi szervezetről, hogy az immunrendszert nem lehet erősíteni meg hogy mi a különbség az oltási reakció és a mellékhatás között, de nem hisztek a szakembereknek, csak magatoknak!! Remélem, más bajokkal se mentek orvoshoz, ha már ilyen a felfogásotok.



28N

2021. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
34%

# 5


Légy szíves, könyörgöm, az ég szerelmére, menj be egy COVID-osztályra, beszélgess az ápolókkal, beszélgess a gyászolók családjaival, barátaival, kollégáival! Menj be például a volt gimimbe és add elő ezt ott, a tanárok szemébe nézve, akik évtizedek óta ott dolgozó kollégáikat gyászolják!!

2021. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:

5!


Egy igazi érzéketlen tuskó vagy!

2021. jún. 7. 20:48
 9/67 A kérdező kommentje:

6!


Fogadd mély együttérzésemet. Remélem jobb idők jönnek majd az életetekben.

2021. jún. 7. 20:50
 10/67 anonim ***** válasza:
32%

# 9


Köszönjük! Igazság szerint a betegségek az élet részei és szerencsére a modern orvostudomány segítségével jól kezelhetőek, meghosszabbítható az élettartam, jelentősen javítható az életminőség.


Csak felmérgel, amikor egyesek tagadják a járvány súlyosságát, nem hisznek a gyászolóknak, nem hiszik el, hogy brutális, ami a kórházakban volt nyáron (vagy tavaly Olaszországban, New York-ban), nem hisznek orvosoknak, biológusoknak, laposföld-díjban részesülő, meggazdagodni vágyó szélhámosoknak hisznek stb.

2021. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!