Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most már soha többet nem lesz...

Most már soha többet nem lesz nyugodt életünk?

Figyelt kérdés
Azok, akik nem akarják beoltatni magukat nem gondolnak bele, hogy emiatt nem fogunk szabadulni a pandémiától? Azok válaszát várom első sorban, akik nem kérik az oltást (nyilván nem azokra gondolok, akik valami egészségi probléma miatt nem teszik). Nem akartok szabad életet?

2021. jún. 7. 20:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
14%

20


Miből gondolod? Miért tartod logikusnak?


Mi van velünk, akiknek több ismerőse is elhunyt a vírus miatt?

2021. jún. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az oltás igenis jó dolog, számos betegség ellen megvédett már minket, de inkább a nehezen mutálódó vírusok ellen hatásos. A feketehimlő pl. 1-2 ezer évente mutálódott annyira mint a koronavírus 1-2 havonta. Ha bárki azt hiszi hogy ez az oltások következtében el fog tűnni, az bizony nagyon nagyot téved.
2021. jún. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
97%
21.Nem azt mondom,hogy nincs ez a dolog.Csak azt,hogy én személy szerint elhiszem azt,hogy itt az egész világ át van verve. Nekem az az érzésem,hogy ennek az egésznek az egyik célja az,hogy az emberek erről beszéljenek,ezzel legyenek elfoglalva. És így is van,minden erről szól.
2021. jún. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
11%

# 22


Én csak azt látom, hogy világszerte nem eléggé magas az oltási hajlandóság, én úgy gondolom, nyájimmunitással a vírus eltűnne.


Nem szeretném, hogy szeretteim meghaljanak, én se szeretnék se meghalni, se tartós egészségkárosodást.

2021. jún. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
77%
Luc Montagnier Nobel díjas virológus szerint sem szükségesek az oltásnak nevezett kísérleti anyagok.Szlávik is megmondta az ATV-ben hogy gyógyszerkísérlet zajlik tehát mit jelent ez?Saját felelősségedre beoltathatod magad nyugodtan de ha később károsodást szenvedsz akkor nem tudsz reklamálni senkinek sem mert önszántadból adattad be a kísérleti anyagot magadnak.Emberen még ki nem próbált anyagokat és technológiát alkalmaznak ami nem Tic Tac.Én kivárom míg kötelező nem lesz mert utána ha bizonyítani tudom hogy amiatt lett esetleg károsodásom akkor reklamálhatok bár sokra nem mennék vele de legalább előkapnák a ludasokat és az már elegendő kárpótlás volna.A rettegés leépíti az immunt olvassatok utána.Elhiszem hogy sok embernek meghaltak ismerősei de higgyétek el hogy benne volt a pánik,a kórházi fertőzések,a kezelési protokoll esetleges hibái pediglen hogy egy kaptafára kezelnek mindenkit pedig nem mindenkinek ugyanaz a jó módszer és gyógyszer,kevés eü-s személyzet amit nem csodálok itt mert nincsenek megbecsülve se megfizetve+kivannak égve már amit szintén nem csodálok de sokszor kifejezetten nemtörődömök tisztelet a kivételnek mert találkoztam olyannal is aki maga a szív és a lélek szóval több tényező adódik össze.
2021. jún. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
97%
25. És mit érsz vele ha valaki vállalja érte a felelősséget,de neked bajod lesz tőle? Akkor szerintem már mindegy és valószínűleg neked is ez lenne a legkevesebb gondod,hogy valakit felelősségre vonjanak érte. Ezért is nem oltatom be magam,sőt akkor sem ha kötelező.
2021. jún. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
85%

Azt hogy reklamálhatok és lehet elkapják a töküket azoknak akik kifejlesztették a löttyöt.Így viszont nem kapják el őket már ha káros ez az anyag mert ez nem oltás az is 7szentség.Megértem az álláspontodat 26-os egyébként

#25

2021. jún. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom te hol élsz kérdező, de az én életem pontosan ugyanolyan mint a vírus előtt, és nem, nem vagyok oltva, nem is leszek.


Ha nem ezt hallaná az ember mindenhol, már rég elfelejtettem volna.

2021. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
96%
Oltottak! be lehet fejezni a siránkozást, hogy a nem oltottak miatt lesztek betegek. Nyájimmunitásotok már megvan, minden birkát beoltottak. Idáig se volt szabad az ember, még több korlát kell,nem tart vissza senki benneteket.
2021. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
97%

Szeretnék egy kérdést feltenni az oltottaknak és a kérdezőnek ebben a topikban mert ritkaságszámba megy, de itt úgy látom intelligens kultúráltan vitázni képes oltáspártiak válaszoltak véletlenül ezért ragadnám meg az alkalmat.


Mi lesz ha a károgóknak mégis igaza lesz és a következő influenzaszezonban vagy covidhullámban tök mindegy minek nevezzük, de az oltottak lesznek nagyon betegek? Elhihetőnek tartjátok majd, hogy ez az oltatlanok miatt van? Mert úgy néz ki erre a narratívára készülnek már előre, de ez ellentmond a józan észnek. Most a harmadik hullámnak nevezett dologban sem az oltatlanok voltak a nagyon betegek ezt azért tudjuk, de nekem mindenki azzal magyarázta csak véletlen az egybeesés, ráoltottak a covidjára vagy már későn kapta az oltást ezért lett mégis nagyon beteg. Mondjuk elhisszük, bár hülyeség. De az ősszel ha beteg lesz ugyanennyi rengeteg oltott és nem lesz baja megint az oltatlanoknak mit fogtok arról már gondolni, nagyon érdekelne.

2021. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!