Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most már soha többet nem lesz...

Most már soha többet nem lesz nyugodt életünk?

Figyelt kérdés
Azok, akik nem akarják beoltatni magukat nem gondolnak bele, hogy emiatt nem fogunk szabadulni a pandémiától? Azok válaszát várom első sorban, akik nem kérik az oltást (nyilván nem azokra gondolok, akik valami egészségi probléma miatt nem teszik). Nem akartok szabad életet?

2021. jún. 7. 20:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
69%
Igy van. Uez nalunk mint amit elottem irt a 39es. Es igen, lehet keves a kovidos beteg mar, de meg mindig le van allva minden. Talan mert az orvosok es az apolok az elmult 5honapban 8 honapnak megfelelo idot dolgoztak es most pihennek. Utaljad nyugodtan az oltottakat 12es, en lesz@rom.
2021. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
77%
Én nem utálom őket, mert van annyi eszem, hogy tudom, nem miattuk van. De talán fordítva is elvárható lenne.
2021. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
81%
Nem igazak ezek a mesék, az eü-ben mindenki a lábát lóbázta szó szerint egészen az oltások elkezdéséig! Akkor az oltás és az oltottak valóban leterhelték hiszen ne felejtsük el a kormány 5000 embert szalajtott el a hülyeségével eddigre! Ez az egész már megint nem az oltatlanok eredménye hanem megint csak azok miatt lehetett és lehet így akik tápláltak az egész felesleges pánikolást ahelyett, hogy hagyták volna az egészségügyet békében.
2021. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
30%
En egeszsegugyben dolgozom. Kivanom neked hogy lobazzad a labad ugy, mint ahogy mi tettuk. Bocs de en itt be is fejeztem veletek ezt a tarsalgast. Borzalmasan bántó ahogy lenezitek mas munkáját. Semmikeppen ne oltassa be magat senki aki nem tette eddig!
2021. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
78%

"Semmikeppen ne oltassa be magat senki aki nem tette eddig!"


Nem is tesszük.

2021. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
76%
Egészségügyi dolgozó mondja ne oltassunk, na végre! Nem fogunk.Az egészségügyi ellátás a covid elött se sokat ért.Most meg nincs, nem nagy a különbség. Ha gyógyulni akart valaki, magánrendelés.
2021. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos nem egészségügyi dolgozó különben nem hazudtolná meg a saját kollégáit akik elmesélik az igazat, persze nem nyilvánosan hisz azt nagyon szigorúan tilos nekik!
2021. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
76%
#33 az én saját környezetemben csak egy súlyosabb eset volt, ő is a kórházban kapta el a covidot ahova egyébként tüdőgyulladás miatt került, szóval a saját környezetünkbe való vizsgálódás vagy nem reprezentatív, vagy nincs és nem is volt járvány Magyarországon.
2021. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 A kérdező kommentje:
jól van :) nagyon összetartunk :)
2021. jún. 10. 01:13
 50/67 anonim ***** válasza:
100%

van ahol normálisan gondolkoznak

[link]

2021. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!