Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most már soha többet nem lesz...

Most már soha többet nem lesz nyugodt életünk?

Figyelt kérdés
Azok, akik nem akarják beoltatni magukat nem gondolnak bele, hogy emiatt nem fogunk szabadulni a pandémiától? Azok válaszát várom első sorban, akik nem kérik az oltást (nyilván nem azokra gondolok, akik valami egészségi probléma miatt nem teszik). Nem akartok szabad életet?

2021. jún. 7. 20:18
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
82%

Ja és van még a vakcináci igazolványa is tehát megy ahova akar országon belül is de sír a szája pffff

Ez is egy mellékhatás vagy mi a frász ez?👋👋

2021. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:

Kedves privát!

Szerintem kettőnk közül pont te oltogatsz, ha érted 🤣

2021. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 A kérdező kommentje:
nem hinném
2021. jún. 20. 22:16
 64/67 anonim ***** válasza:
Pedig én még mindig oltatlan vagyok😉
2021. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 A kérdező kommentje:
Akkor maradj is az. Majd elkapod szépen, s lélegeztetőgépre kerülsz. Ez kell neked? Én kb. rettegésben élek a mai napig! Tényleg! S már kurvára unom! Mért nem lehet olyan az élet, mint régen volt?
2021. jún. 21. 22:31
 66/67 anonim ***** válasza:
85%

Lehet olyan az élet, csak rajtad múlik. Amíg ragaszkodsz a folyamatos pánikoláshoz, nyilván nem lesz az. Ez a vírus valamilyen formában már mindig itt lesz. Választhatod azt is, hogy az oltásod ellenére mindig találsz valami rettegnivalót. Pl.,hogy mikor jön egy olyan mutáns, ami ellen nem véd a csodaszered. Meg dönthetsz úgy is, hogy megnyugszol.🤷

A hiba a gondolkodásodban van. Nézd meg, mit írtál nekem is."Majd elkapod te is és lélegzetőgépre kerülsz." Tényleg? Sehol máshol nem végezhetem,csak gépen? Te csak azt a néhány százalékot veszed figyelembe, aki gépre kerül, észre se veszed, hogy a jelentős többség nem! Ezt hívja a pszichológia irreális félelemnek. Érdemes lenne vele szakembert felkeresni.

2021. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
100%

Persze 66-os igazad van!Nekem is idősebb ismerőseim lettek koronásak:

1.60 feletti pontosan nem tudom 6?hány éves mindegy is és elkapta.Lett kétoldali tüdőgyulladása és kórházba került de nem került egyáltalán lélegeztetőre hanem kikezelték és már dolgozik is.

2.Másik 75 éves ő első kínai oltást már megkapta és lehet már oltáa előtt is koronás volt nem tudni mert nem tesztelnek a nagyokosok és nem is nézik az általános egészségi állapotot sem mert futószalag van na mindegy szóval a felesége vitte haza a vírust szerintük és az asszony pár napig gyengélkedett de ennyi és már jól van,a férfi pedig kórházban volt de csak pár napot és már ő is jól van és hangsúlyozom 70 év feletti emberekről beszélek a második esetben ja és 3 ember a feleséggel együtt.

Úgyhogy nem értem miért nem keresel fel egy szakembert a pánik miatt.

2021. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!