Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hamar fáradás. Gyógyítható? ...

Thamos._.13 kérdése:

Hamar fáradás. Gyógyítható? Vagy ez átlagos?(több lent)

Figyelt kérdés

Egyszerűen futok pár métert és már legszivesebben felkötném magam a lélegeztetőgépre.

Nem alszok túl sokat,sőt szerintem koromhoz nem alszok eleget de nem hinném hogy attól van.Kb ez akkor kezdődött amikor bejött ez a maszkos dolog...



2021. jún. 7. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szíveddel minden ok? Én a lépcsőn nem bírtam felmenni szuszogás nélkül. Szívelégtelenségem van és túlsúlyos is voltam, amikor észrevettem, hogy gubanc van.
2021. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Ennek a hátterében lehet szívbetegség, és lehet tüdőbetegség is, normálisnak semmiképpen nem mondható, mindenképpen menj el egy kivizsgálásra.
2021. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
És természetesen van amúgy rá megoldás, de a legfontosabb most a mielőbbi orvosi kivizsgálásod.
2021. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy lesz elmegyek.

És 3# ugye nem műtét? :c

2021. jún. 7. 22:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát vagy igen, vagy nem, attól függ, mit találnak a kollégák. De valószínűbb amúgy a nem műtét, mint a műtét, már csak a statisztikai valószínűség miatt, mert nagyobb az esélye, hogy olyan kardiológiai betegséged legyen (ha ez kardiológiai), amit nem műteni kell, mint hogy olyan, amit viszont igen. A pulmonológiai az szerintem csak gyógyszeres lehet, ha az igazolódik, bár ebben azért nem vagyok ezer százalékig biztos, mert én kardiológus rezidens vagyok, nem pulmonológus rezidens. 2-es-3-as voltam.
2021. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!