Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon félek, ugye nem lesz...

Nagyon félek, ugye nem lesz semmi gond a szívemmel??

Figyelt kérdés

16 vagyok, dohányzom, és most este már egy párszor így "ritmuson kívül" dobbant a szívem (ezt nem tudom máshogy leirni)

Nagyon félek, hogy esetleg megáll éjjel, amíg alszom.(tudom, tudom, a cigi sem túl jó)

Mitől lehet ez? Novemberben voltam kivizsgáláson, akkor (még) mindent rendben találtak.

Nyugtassatok meg, ugye nem lesz bajom? Nem szeretnék még meghalni



2021. jún. 7. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Első körben szerintem próbálj leszokni. A cigi megterheli az érrendszer, a szívet is.
2021. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem egyenletes a szívverés? Csak mert akkor az szívritmus zavar. De az ilyen fiatalon nagyon ritka. Nem hiszem hogy bármi komolyabb bajod lenne, de ha aggaszt az ügy akkor menj el még egy vizsgálatra
2021. jún. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a tegnapi biciklizős is? Menj pszichológushoz, ez nem normális...
2021. jún. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3 linkeld már be a biciklizőset, mostmár érdekel
2021. jún. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2021. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#6 köszi. Kérdező te meg tényleg beteg vagy, igazad van. De én nem érrendszeri kivizsgálásra mennék, hanem pszichológushoz mennek
2021. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz lol de most nem ez volt a kérdés :/
2021. jún. 7. 23:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz meghalni, azért érzed, hogy félrever a szíved, mert

1) mániákusan lesed

2) rettegsz

2021. jún. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolso koszonom a válaszodat, valószínűleg es nagyon remelem hogy emiatt van csak :3
2021. jún. 7. 23:38
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, ha leáll a szíved, utána már semmi bajod nem lesz. Értelmetlen dolog a dohányzás a te korodban, amikor az egész szervezet megpróbál egy adott nyugalmi szintre jutni, te meg mindenféle kívülről bevitt méreganyagokkal megzavarod a normális működéseket.
2021. jún. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!