Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történt velem éjszaka?

Mi történt velem éjszaka?

Figyelt kérdés

Hajnali kettőig nagyon jól aludtam, azonban arra riadtam, hogy a semmiből borzasztóan megfájdult a hasam köldök feletti része. Ittam egy kicsit, viszont amíg elértem a konyháig levert a víz, nedves lett a bőröm és még a hideg is rázott. Emlékszem még le is kellett ülnöm, mert minden erő kiment belőlem. Arra emlékszem még, hogy hányingerem volt, lefehéredtem és határozottan lila lett a szám.

Jobb híján bevettem egy Dipankrint, utána nagynehezen sikerült elaludni.

Mi bajom lehetett?



2021. jún. 8. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit ettél előző nap?
2021. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyomorrontasra tippelnék én is így lathatatlanban.
2021. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ettem semmi olyat, amitől bajom lehetett volna. Még csak későn se vacsoráztam. Először én is gyomorrontásra gyanakodtam, de ahhoz képest nagyon gyorsan eltűnt a semmiből és nem értem, akkor miért fehéredtem le.
2021. jún. 8. 10:41
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
A gyomor-bélrendszer beidegzése nagyon alapos, azért, hogy ha véletlen valami mérgezőt ettél, akkor gyorsan tudjon reagálni. Minden, ami ott történik, elég erős szisztémás reakciót okozhat, amit most tapasztaltál is. De hamis riasztások is vannak, a tied az lehetett.
2021. jún. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon aggódsz keresd fel a háziorvosod. O elküld max.belgyogyaszatra. biztos ami biztos! :)
2021. jún. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Gyomorrontas nincs hasmenes, hanyas nelkul, ne hulyeskedjunk.

Hasi ultrahang, de legalabbis laborvizsgalat jo lenne, hogy nincs-e valami kiugro.

Veseko pl nem koldok folott faj, de nagyon tud ilyet csinalni.

2021. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt gyomorrontasom hányás es hasmenés nélkül. Mind kettőre volt inger, de nem jött se felül se alul. Leizzadtam, lefeheredtem. De ennyi. Szén tablettat vettem be, az helyre tett.

De én is javaslom az uh. Inkább 1 felesleges kör, mintsem elmulasztott fontos dolog.

2021. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2021. jún. 8. 20:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg panik is lehet
2021. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!