Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan akit még SOHA...

Van itt olyan akit még SOHA nem teszteltek Covid ellen?

Figyelt kérdés

2021. jún. 9. 09:45
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

#20, én pl pont azért nem oltatok mert nem félek a vírustól. Semmit se éreztem, párszor szívesen átesnék még rajta, és nevetnék tovább.


De megsúgom hogy ha évek múlva, már nem lesz kísérleti fázisban, akkor sem adatnám be. Nem akarok abba a kasztba tartozni amiben ennyire féltik az életüket az emberek.

2021. jún. 9. 10:13
 22/38 anonim ***** válasza:
70%
Ez a kérdés igy már csak provokáció-
2021. jún. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
53%
Nem teszteltek, nem vagyok oltva és nem kaptam el a covidot sem.
2021. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
62%
HA nem teszteltek, honnan tudod hogy nem kaptad e?
2021. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
50%
#22 NEm, azért nem oltatsz mert félsz a vakcinától. ÉS inkább hiszel a tömeghisztinek mint a tényeknek.
2021. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
#26, nyilván te ezt jobban tudod mint én. Úgy kaptam el annó hogy direkt egy pozitív személlyel töltöttem az időt, kiváncsi voltam mennyire komoly. Hát jót nevettem, semennyire, egy szúnyogcsípés kellemetlenebb mint ez a vírus. Ugyanígy vélekednék akkor is ha komolyabban érintett volna. Inkább a halál, mint az oltás. Nem megyek a tömeg után, akkor sem ha az egészségemről van szó.
2021. jún. 9. 10:24
 27/38 anonim ***** válasza:
38%

24


Én mondjuk onnan, hogy a ramaty egészségi állapotommal nem voltam rosszul, nem lettem poszt-COVID-os, nem volt szaglás-vagy ízérzékelés-vesztésem.

2021. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
79%
Az nem jelent semmit.
2021. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%

Most miért lettem lepontozva? :D



Amúgy onnan is tudom még, hogy nem voltam COVID-os, hogy sokszor találkoztam apummal és neki se adtam át.

Továbbá onnan is, hogy 0 oltási reakcióm volt.

2021. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
70%

#19

Keresztanyukám szomszédja megkapta mind a 2 oltást, pár hónapra rá leállt mind a két veséje, most minden 3. nap dialízisre kell járnia, sőt inzulinoznia is kell magát. A 3. dialíziskor újra kellett éleszteni.


Persze, tudom, semmi köze sincs ennek az egésznek az oltáshoz..áá csak véletlenül állt le neki 69 éves férfiként mind a két veséje hirtelen.

2021. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!