Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetett ez a zsibbadás...

Mitől lehetett ez a zsibbadás a karomban,illetve az arcomon? Érdemes bemennem a kórházba?

Figyelt kérdés

Most nemrég elkezdtek zsibbadni az ujjaim. Utána olyan érzés volt mintha dagadt volna be. Aztán a bal oldalon az arcom is elkezdett zsibbadni. Majd a karomon ment fel végig ez az érzés. A fejem is elkezdett fájni. Nagyon megijedtem, mert teljesen egyedül vagyok az irodában. Most valamennyivel jobb, de szerintetek érdemes bemennem a kórházba? Itt van szemben. A sírás kap el. Tudom nem ide kéne írni, de senkitől nem tudok tanácsot kérni.

Semmi nem csípett meg, és semmire sem vagyok allergiás. Reggel óta az irodában ülök. Egyedül légyirtó spray-t használtam reggel.

26N


2021. jún. 9. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a pánikroham volt ehhez hasonló. Persze menj be, az a biztos. Ez komoly betegség tünete is lehet, mindenképpen fordulj orvoshoz. Nem ijesztegetni akarlak. Nálam is gyakori probléma a zsibbadás,és ezekhez még arcizom görcs homályos látás is társul, annyi vizsgálaton voltam, neurológián is. És semmit nem találtak. Nem vagy stresszes?
2021. jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok stresszes. Tényleg a semmiből jött ez az egész. Annyira megijedtem, hogy itt sírok. A zsibbadás elmúlt, de a fejem fáj nagyon.
2021. jún. 9. 10:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Orvoshoz!! Mindenképpen menj orvoshoz. De ne stresszelj nagyon rá, próbálj megnyugodni!
2021. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy nagyon. Köszönöm neked! Az a baj telefonon is hívnak megállás nélkül. Nem tudok lepihenni sem.
2021. jún. 9. 10:55
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez sajnos agytumor miatt is lehet
2021. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Agytumor? Minden előjel nélkül? Soha még rosszullétem sincs. Én mióta átiratkoztam 19 évesen a háziorvoshoz, azóta sosem voltam nála sem. Tényleg semmi betegségem, gyógyszert se szedek.

Köszi most még inkább pánikolok.

2021. jún. 9. 11:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Dehogy agytumor, jézusom.. Miért kell egyből a legrosszabbra gondolni... Nálam nagyon sok tünet utalt agydaganatra, a neurológus fejében is megfordult, látásveszteség féloldalas görcsök stb stb... Szerencsére az MRI nem talált semmit, nálam nagy valószínűséggel kálciumion eltérés okozta, és a kérdezőnek is lehet, hogy épp hasonló probléma áll fent!! Semmikép ne gondolj agytumorra, 10000 más oka lehet!!!
2021. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7: Pedig sajnos én is már a legrosszabbra gondolok. Tegnap utána már nem volt semmi bajom. Fejfájás is elmúlt. Ma viszont reggel elkezdett vérezni az orrom. Úgy jöttem dolgozni, hogy rettegek nehogy megint legyen ma velem valami. Gondolom súlyos betegségem lehet. Ilyen fiatalon...

Milyen orvost javasolsz? Bár ha valami durva kezelések kellenek, akkor jobb ha meghalok. Komolyan mondom. Mamám részt vett kemón meg mindenen, szenvedett sokat és semmi haszna nem volt. Én nem akarom ezt.

2021. jún. 10. 07:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj, ő majd tudja hova küldjön tovább. Nincs semmiféle súlyos betegséged, ne rettegj mert bevonzod, ha nem akarsz beteg lenni ne tedd magad azzá! De orvos kell! Lehet, hogy a vérnyomásod magas!
2021. jún. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aurás migrén.
2021. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!