Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez köldöksérv? - fotóval

Ez köldöksérv? - fotóval

Figyelt kérdés

Egy jó ideje edzek. Elég kövér voltam, majd 25 kilót fogytam. A bőr eleinte lógott nagyon, de kb egy év alatt feszült. Még most is picit laza, de nem annyira látványos. Rengeteg hasizom gyakorlatot csinálok, és félek mindig, hogy nehogy attól köldöksérvem legyen, mivel eléggé megeröltető a sok hasazás. Érzek némi dudort ha fekszek, kemény... de annyi változáson estem túl az elmúlt időszakban, hogy fogalmam sincs mi az :-D Így is rengeteg olyan valamit látok magamon, amit 92 kilósan nem láttam sose. Az a baj, hogy nem tudom eldönteni, hogy ez sérv-e, vagy csak azért ilyen a köldököm, mert még nem feszes teljesen a bőr, mint írtam sokkal lazább volt.


[link]



2021. jún. 9. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Errol a keprol azt se tudom megallapitani, hogy igazandibol hol is van a koldokod 🤣

Amugy azt mondanam, hogy nem feszes a bor, de ha erzel ott dudort, akkor lehet serv is. Orvosnak mutasd meg, az a tuti.

2021. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogd meg a köldöködnél a bőrt és ha érzel dudort akkor lehet hogy az, én elmennék egy orvoshoz
2021. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Most idejöttél mutogatni a hasizmodat? Ha így akarnál csajozni el kell keserítenelek, csak 50es pasik fognak rádírni. A köldököd meg nem is látszik
2021. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mint ahogyan írtam, sokkal rosszabb állapotban volt. És annak is örülök, hogy idáig eljutottam. És pont meg lehet állapítani hol a köldök. Megfogtam a bőrt, és nem érzek dudort :-)
2021. jún. 9. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem hiszem hogy az, de ha zavar a tudat akkor hívd fel a háziorvosod, hátha mond valamit
2021. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.
2021. jún. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!