Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak még olyanok akiknek...

Vannak még olyanok akiknek tetszik a világban jelenleg menő félelem, szenvedés, pánik a járvány miatt?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Mi tetszene ezen embereknek?Nem értem
2021. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Például vagy te, akit nem érdekel ez az egész, nem érinti az életed semennyire sem, viszont látod hogy mindenki emiatt idegeskedik, pánikol, retteg, ekörül forog az élete, te pedig jókat derülsz ezen.


Így gondoltam.

2021. jún. 10. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Értem már mire gondolsz.Sajnálatra méltó aki csak ezen rugózik.Azt utálom viszont aki rosszat kíván a másik embernek mert esetleg mások a nézetei
2021. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Hát igen, nagyon sokan
2021. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Én nem tudok ezen derülni..nem félek nem oltattam, de sokan félnek és az ő hangjuk erősebb..de nem vidám egyáltalán..halottam olyanról aki a saját lakásából is félt kimenni még az erkélyre is..
2021. jún. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!