Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja ezt a mellkasi...

Mi okozhatja ezt a mellkasi fájdalmat? nyomásra is fáj baloldalon is meg jobb, voltam Szív uh-n és minden adat jó lett rajta, vérvételen is mindent rendben találtak, se ugyanúgy nem múlt el.

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy szúr a tüdő?
2021. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem hinném, mert köhögés fulladás nincsen, Gyomorra gondoltam még nem e sok sav okozhatja.
2021. jún. 10. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nyomásra fáj, akkor egyértelműen hogy valahol gyulladás van
2021. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak érdekes, hogy mi gyulladt be, voltam vérvételen is és minden adat jó lett kivéve a monocita volt magasabb picit ami azt jelzi hogy valami fertőzés gyulladáson estem át vagy tart is még. nyelőcsőre is gondoltam egyszerűen nem értem ha se szív se tüdő nem gyulladt akkor mi fájhat a mellkasomnál..
2021. jún. 10. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:
De nem olyan fájdalom, mint futasnal, amikor beszorul a levegő?
2021. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem inkább, csak nyomásra fáj illetve, a pulzusom magas ha sétálok lépcsőzök, sokszor majd ki ugrott a szívem. de a uh,n nem találtak semmit.
2021. jún. 10. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Mozgásszervi eredetű is lehet
2021. jún. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!