Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vérezhetett tegnap 2x...

Mitől vérezhetett tegnap 2x is az orrom? Nagyon félek, hogy ma is ez lesz.

Figyelt kérdés

Tegnap reggel vérzett az orrom kb 10 percig, de még utána is ha kifújtam vér jött. Így indultam el dolgozni. Este megint ugyanez 6 körül. Ma már gyomorgörccsel indultam el reggel, nehogy a buszon járjak így. Ha már kicsit fújni kell az orrom, rettegek nehogy vérezzen a munkahelyen. Tegnap mikor vérzett este, mértem vérnyomást, de nem volt magas.

Általános iskolás koromban volt ez. Akkor kaptam rá gyógyszert aztán nem volt többet ilyen. Vagy csak kinőttem. Most viszont már annyira stresszelek emiatt, hogy hányingerem is van.

Mitől lehet ez? Rettegve üljem végig megint a napot. :(

26N


2021. jún. 11. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, páromnak ha felment a vérnyomása, akkor vérzett az orra mindig .
2021. jún. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gyanakodtam, de nem volt tegnap se magas a vérnyomásom. Mondjuk most már tuti az, az idegességtől.
2021. jún. 11. 08:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet magasvérnyomás miatt is vagy csak egy hajszálér megsérült. Nem kell rajta idegeskedni, fújd ritkán, szedj pár napig Rutascorbint.
2021. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2021. jún. 11. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!