Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér kenőcs/kúp után...

Aranyér kenőcs/kúp után narancssárgás elszíneződés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap este használtam mind a kettőt, és a fehérneműmön világos, narancsos elszíneződés lett, illetve mikor megtöröltem magam akkor is láttam.

Ez lehet a feloldódott kúp színe? A kenőcs fehéres színűnek tűnik.



2021. jún. 11. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztosan a kúptól van az elszineződés! Nyugodj meg.
2021. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nagyon remélem, mert a frászt hozta rám!

Jövő héten megyek proktológiára gyanúval (kis vérzésem volt) és most mindentől nagyon megijedek :D

Egyébként nem ilyen "székletszagú" eleve, hanem nem is tudom tényleg mintha gyógyszer szaga lenne

2021. jún. 11. 18:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyik barátnőm használt már, csak nem herbalt, hanem simát és azt mondta már nem tudja milyen szín, de tuti volt elszíneződés neki másnap :D úgyhogy ez is megnyugtatott
2021. jún. 11. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az #1-es voltam.

Nekem az Aurobin használt.(aranyér),nem hagy foltot.Tegyél egy borsószem nagyságút az egyik ujjadra és nyúlj be a seggedbe. A kint maradó krémet meg töröld le.Kakálás után mossad meg a segged és ismét kenjed be pár napig,vagy amíg el nem múlik.

2021. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!