Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek a reakcióim pfizer után...

Ezek a reakcióim pfizer után ti beadatnatok a 2. Oltást?

Figyelt kérdés

Háziorvosom nem foglalkozik ezzel.

[link]

Itt egy kép 3. Napja hogy megkaptam. Kép nem adja át de rendesen beduzzadt jó csomós lett. Faradekonyabb vagyok, tegnap meg hazajöttem munkából is furán éreztem magam. Tompa voltam és mint aki rosszul akar lenni, hallani is furabban hallottam. Szedelegtem és most is eléggé viszket

Jegakut rakok rá és próbálom nem vakarni

Most is amúgy mintha kicsit szedelegnék



2021. jún. 12. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind gyakori reakció. Sokaknak alakul ki ilyen csomó az oltás helyén, pár héten belül felszívódik. A szédülés pár napig oltás után előfordul, anyum is szédelgett Pfizer után, unokatesóm még el is ájult. Pár nap és elmúlik. Nekem Astra után volt láz, magas pulzus, hányinger, vádli fájás, ami jól meg is ijesztett a trombózis gondolata miatt...szóval ezekhez képest én örültem volna csak egy kis szédülésnek meg faradtságérzetnek.
2021. jún. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam,2 nap alatt átment rajtam az érzés, az oltás helye kb.egy hétig égett,viszketett. Ez a dolga a szervezetnek,reagál a betolakodóra. Én beadatom a 2.oltást is,anélkül nincs értelme.
2021. jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez normális jelenség az oltás után
2021. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!