Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hát ez nagyon rosszul ért!?

Hát ez nagyon rosszul ért!?

Figyelt kérdés
Hát ez nem is én lennék! Szóval mostanaban helyre jöttek a dolgok, fogjuk rá! És 2 napja TikTokon láttam egy videót hogy milyen egy alvasparalízis és hát eléggé megijedtem és kíváncsi lettem, hogy mi ez! Youtubon neztem róla egy videót és olvasgattam utána és egész nap ezen jár a fejem nem merek aludni félek kegyetlenül! Azt olvastam hogy nagyon rossz ! Nektek volt már ilyen milyen volt, hogy tudtatok belőle felebredni, mennyi ideig tartott? De viszont ideges lettem hogy pont nekem kellet ilyen videót látni de viszont lehet ez a hasznomra válhat mert mostmár így hogy tudom miez nem fogok annyira megrémülni mint ha nem tudtam volna miez! Valahogy meg lehet előzni?
2021. jún. 12. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért raksz minden mondat végére felkiáltó jelet!
2021. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 mert kiabálhatnéka van...xd


Amugy, pár percig, nem bírsz mozdulni stb. Általában stressztől, kimerültségtől van.

2021. jún. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!