Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azért PCR teszttel diagnosztiz...

Azért PCR teszttel diagnosztizálják a koronavírust, hogy mindenkitől DNS mintát gyűjthessenek be, hogy azt később manipulálni tudják?

Figyelt kérdés

#sugárzás #5G #koronavírus #PCR teszt #genetikai manipuláció #DNS térkép
2021. jún. 12. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért, ügyes vagy hogy rájöttél.
2021. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Ezután mindenkit klónoznak és kicserélnek a klónozott személyre.
2021. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, igazad van. A levett mintából mégis hogyan tudnák a DNS-emet módosítani? Érdekelnének a részletek. Elmagyarázod? Köszönöm.
2021. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy manipulálnák és mi célból?Mire gondolsz?Fejtsd ki hogy konkrétan mit tudnak csinálni a DNS-emmel.Nem kötöszködni akarok csak kíváncsi vagyok
2021. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Génmódosításhoz nem kell a dns mintád, Einstein.
2021. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem, hanem a pálcikával felnyúlnak az agyadig, ott megpiszkálják, és úgy módosítják, hogy onnantól engedelmes rabszolga leszel. Ősi egyiptomi módszer, de a mindenegyben blog vagy melyik leleplezte.
2021. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#6 A titkokszigete, a rejtélyekszigete meg a kimondottigazsagok :D

Bár manapság a 24.hu, index stb is elég sok hülyeséget rak ki, de azért az említettek viszik a prímet :D

2021. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Olvastam, hogy nagy cegek felvasaroljak a mintakbol allo adatbazisokat. Hogy milyen celbol azt nem tudom. De megis mit kezdhetnenek vele ami arthat nekunk? Szerintem egyszeruen kutatasi celokra kell. Bar az a resze aggalyos es ugy emlekszem a cikknek is ez volt a lenyege, hogy errol nem kernek beleegyezest a pcr teszteleskor de meg csak nem is tajekoztatnak. Ebben egyetertek, hogy ez viszont gaz.
2021. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

#8: Ennek simán lehet az az alapja, hogy úgy néz ki (még kutatják), hogy a betegség lefolyása nemcsak a krónikus betegségektől függ, és nem is az immunrendszer állapotától, hanem genetikai tényezők is közrejátszanak. Ehhez minták kellenek, ez viszi előbbre a tudományt. De nehezen tudom elhinni, figyelembe véve a genetikai vizsgálatok átfutási idejét és költségeit, hogy minden teszt ilyen vizsgálatra menne.

Viszont ugyanígy, ha valakiből kiveszem egy daganatot, és elküldik szövettanra, biztos vagyok benne, hogy vannak esetek, amikor felhasználják kutatási célból. Csak így lehet előrébb jutni.

2021. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
A Kérdező még mindig nem válaszol hogy mire gondol.Trollkodás van lehet
2021. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!