Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fárad el ennyire mindig...

Miért fárad el ennyire mindig a bal lábam?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta gerincferdülésem van, illetve a bal lábam rövidebb, mint a jobb. Nem sokkal, 0,5 cm-rel. A bal lúdtalpbetétemen emiatt van 0,5 cm-es emelés, de ugye nem mindig zárt cipőben vagyok (nem is lenne egészséges).

Ha sokat állok vagy gyalogolok cipőben, hiába van bent a betét, sokszor elfárad a bal lábam. Pedig direkt arra van az emelés a betéten, hogy egyforma legyen a két lábam. Akkor hogyhogy nem használ? Ilyenkor fekve szoktam igazán érezni, hogy fájdogál kicsit. A jobb lábam nem fárad el.

Elvileg sok embernek van különbség a két lába hossza között, de nem mindenkinek van ebből problémája.



2021. jún. 13. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a te problémád és az enyém között van-e összefüggés... de én azt vettem észre, hogy tudat alatt a jobb oldalamat jobban terhelem, a bal meg nem úgy működik, ahogy kéne. Pl. a jobb szememmel jobban látok, mint a ballal (a szemüveget nem szoktam hordani), és a bal szememet emiatt kb. nem is használom, max térlátásra. Olyan fura, de érzem. A bal karomat nem úgy tartom mint a jobbat, ezért van valami ami húzódik a lapockámnál, ami miatt meg időnként lezsibbad a karomban egy vonal. Amikor sétálok, a jobb lábammal rendesen megyek, a ballal meg olyan mintha csak valahogy továbblökném magam (kívülről nem látszik, de szintén én érzem). Szóval ha valami ilyesmiről van szó, akkor az valami idegrendszeri dolog lehet szerintem Vagy nemtudom.
2021. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!