Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyikről nehezebb leszokni? ...

Melyikről nehezebb leszokni? Alkohol vagy cigi?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 22:46
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Alkohol.
2021. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A válasz teljesen egyértelmű: alkohol.


[link]

2021. jún. 15. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a cigire hónapok alatt rá lehet kattanni. Az italozásnál pedig általában évek kellenek. Szóval a függőség más időtartam alatt alakul ki. Viszont ha kialakul akkor a piáról jóval nehezebb leállni, viszont az egy életmóddá is válik egyben.
2021. jún. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
1értelmű. Cigi ,öl ,mert füst. Az alcohol jó ,mert felvidít.
2021. jún. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a cigiről nehezebb
2021. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 attila_72 ***** válasza:

Szerintem aki rendesen benne van, az nem tud leszokni, csak tűrtőztetni magát, ami az elején nehéz, utána könnyebb.

Volt hogy évekig nem cigiztem, de leszokva nem voltam, egy szál elég volt hogy újra cigizzek.

Iszákos nem voltam.

2021. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
3/6 a cigi ha egy hétig szívod már függőség alakulhat ki. 4/6 cigi öl mert füst. Alkohol is öl mert tönkre megy a májad hosszú évek után... Hiába vidit fel. Egyébként nyilván az alkoholtól nehezebb megszabadulni
2021. jún. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!