Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha több mint egy...

Mit tegyek, ha több mint egy hónapja nem kaptam oltást diákként, pedig regisztráltam?

Figyelt kérdés

Egyedül én nem vagyok beoltva az iskola 1080 diákjából, pedig regisztráltam ugyanúgy, ugyanott ahol a többiek. A többieknek azonnal jött a levél, hogy mikor mehetnek oltásra. De nekem semmi.

nagyon szar, mert így kb mindenből kimaradok, oszt. kirándulásra sem mehettem el, mert nincs védettségim.


Ilyenkor mit lehet tenni? Regisztráltunk mégegyszer, azzal sem történt semmi


2021. jún. 15. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Hetek ót tudsz magadnak időpontot foglalni, senkire nem kell várni. Oda és akkor mész, amikor akarsz (meg van hely), még az oltást is kiválaszthatod.
2021. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Amikor lehetett egyből regisztrált mindenki, emlékszem, hogy valamikor péntekig kellett. Van aki utánam regisztrált és megkapta egyből.



Amúgy: senkinek semmi baja nem lett, még nem is fáradtak, gyengék a "kölykök". 16-18 éves korosztály, gimnázium.

2021. jún. 15. 15:12
 3/9 A kérdező kommentje:
1: de mondom, hogy regisztráltam :D nem igazolták vissza, hogy mehetek
2021. jún. 15. 15:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Iskolaorvost, háziorvost kérdezted már?
2021. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem igazolják vissza, nem kapsz semmilyen levelet... Neked kell az oldalon időpontot foglalnod. Ha nem engedi az időpontfoglalást, akkor írj az ott megadott e-mail címre.
2021. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös. na akkor mondom érthetőbben: a többezer diák aki regisztrált kapott egy visszaigazoló emailt, hogy ezen az időponton mehet oltásra ide és ide. és ilyet NEM kaptam. Így érthető? nem tudok hova menni, ha nem kapok olyan emailt :D :D háziorvostól kérdeztük két hónapja Ő mondta, hogy regisztrálni kell és majd írják, hogy mikor mehetek
2021. jún. 15. 15:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ismét regisztrálni. Ha tudsz, akkor az első regisztrációddal valami gond volt, nem érvényes. Viszont, ha most sikerül a regisztrációd, lehet, már másnap választhatsz is oltást a neten.
2021. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6# ezt értem, de te arról valamiért lecsúsztál. Az abban az időszakban volt, amikor "kampányszerűen" oltottak titeket. Most viszont neked is úgy kellene működnie, hogy regisztráció után az időpontot foglalsz.
2021. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismételgetheted még párszor, hogy hogyan nem kaptál oltást, de azt kérdezted, mit tegyél, és le is írták. Foglalj magadnak időpontot.
2021. jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!