Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérvétel mennyire fáj? Csíp? ...

Vérvétel mennyire fáj? Csíp? Meg akarják nézni milyen vitamin hianyom van. Ehhez milyen hosszú tűt használnak? Sokat vesznek le ?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni.
2021. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm első valaszolo !
2021. jún. 16. 09:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fáj. Ha nem bírod az ilyesmit, ne nézz oda. Hamar megvan.
2021. jún. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alig erezheto ne felj
2021. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Egy csöppet érzed, kicsit rosszabb, mint egy oltás, de semmiség.

Minden nap érzel ennél komolyabb fájdalmakat.

2021. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Rövid tűt szoktak manapság használni, és a vákuumos kémcsövekkel nagyon gyorsan megvan az egész. Én most terhes vagyok, ezért az elmúlt hónapokban többször is vettek vért, volt hogy nem éreztem egyáltalán, volt hogy élesen fájt egy pillanatig. De ki lehet bírni. Az fontos, hogy amit majd mondanak, hogy néhány percig szoríts rá egy vattát, azt tényleg csináld, mert ha bevérzik a helye, az elég kellemetlen tud lenni.
2021. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Az is fontos, hogy igyál előtte vizet, legalább 1 pohárral, úgy jobban megindul a véred. Én nem ittam semmit, és vagy 10 percig ott szenvedtünk a nővérrel, hogy jöjjön már valami. A második vérvételem előtt ittam 1 pohár vizet és akkor minden simán ment.
2021. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!