Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi az egészséges határ...

Mennyi az egészséges határ ezekből a gyógynövényekből?

Figyelt kérdés
Napi 2 Valeriana night, 1200 mg orbáncfű, meg 3 citromfűtea az már veszélyes a szervezetre?

2021. jún. 17. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Ezek csak semmit nem ero gyogynovenyek. Marokszamra is szedheted, semmi bajod nem lesz toluk.
2021. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék gyógyszert szedni, ezért gondoltam, hogy előbb kipróbálom ezeket a gyógynövényeket, hátha nyugodtabb, pozitívabb leszek tőlük.
2021. jún. 17. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ashwagandha, rózsagyökér ha szeretnél tényleg hatásos gyógynövényt. Amiket felsoroltál kipróbáltam, de zéró hatása volt nálam.
2021. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok esetben a gyógynövénynek hatásai hosszú ideig, kúra szerűen alakulnak ki. Ha megiszol egy csésze macskagyökér teát akkor valószínűleg semmit sem fogsz érezni. A citromfüves teával ha szabályok szerint bánsz, akkor kifejti nyugtató hatását, de igazából ennek is idő kell mire a szervezet felismeri, és kialakul egyfajta ráhangolódás. Én 10 fajta növényből iszok teát, és amióta tart, a téli depresszióm sem jött elő.
2022. jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!