Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan kék-zöld foltosak a...

Állandóan kék-zöld foltosak a lábaim?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom, sosem volt olyan, hogy ne lett volna ütésnyom a lábamon, mégha be sem ütöttem sehova se. Ráadásul nagyon lassan múlnak el. A nagymamám is ugyanezzel a problémával küzdött. A másik nagy probléma, hogy mindig vérszegény vagyok. 2 császármetszésen vagyok túl, így nem hiszem, hogy vérzékeny lennék, menstruációm is normális. Akkor mitől lehet ez?
2021. jún. 17. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Vékonykák az ereid, könnyen megpattannak, a bőröd is, ezért látszik. Enyém is ilyen. Ez van.
2021. jún. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Istenemre nem akarok hülyeséget mondani, de a zúzódásszerű nyomok a testen (leggyakrabban combon, igen) utalhat leukémiára. A vérszegénység is, de ha ezzel voltál orvosnál az már kikellett volna derüljön. Ha még nem, akkor ideje lesz.
2021. jún. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy leukémia legalább 30 éve ilyen a lábam. Lehet az első válaszolónak van igaza.
2021. jún. 18. 09:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha olyan régóta, már tuti kiderült volna. Azthittem fiatalabb vagy, és nagyon feltételesenen írtam, hogy ha mást nemtudnak mondani rá, nemártana megnézetni kimondottam erre.

De így még valószínűtlenebb, hálistennek.

2021. jún. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen, főleg bringázás után. A karom is olykor.

Évek óta ilyen és számos vérvételem volt.

2021. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!