Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Múlthét kedden jött ki az...

Múlthét kedden jött ki az aranyerem. (kis borsó méretű) Másnap vettem is Reparon krémet. Kicsit visszahúzódott, de még nem teljesen. Esetleg próbáljak ki más kenőcsöt?

Figyelt kérdés

Próbáltam visszanyomni, de csak nem akart a helyére menni.

Nem fáj, nem vérzik csak kellemetlen főleg, hogy soha nem volt még. (23 éves lány vagyok)

Múlthét kedden és szerdán még fájt, kellemetlen volt a sétálás, ülés.

A Reparon krém megszüntette a fájdalmat és kicsit vissza is ment utána, de nem teljesen.

Kenegessem tovább ezzel?

Köszönöm ha segítetek! Kicsit beparáztam.. nem gondoltam volna, hogy ilyen fiatalon kijön..



2021. jún. 21. 10:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 2-3hét, mire rendbejön. Kezdj el szedni vénaerősítőt, pl diozmin-hesperidint. Ha a reparon kúpját is használni kezded, gyorsabb eredményre számíthatsz. Én még a hemorrid kenőcsöt is szoktam, az erősebb, de kicsit csíp. Ha nem bírod, maradj a reparonnál.
2021. jún. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
ha 3. stádiumi belső nodusról van szó akkor lassan meg kéne ligatúrázni (gumigyűrű) de csak akkor ha 3. fokú, 2.foknál még bőven ráér, addig tonogenes kúpot irass fel perubalzsam-adrenalin-benzocain van benne az 2 hét alatt összehúzza mind a 3 db aranyeret ami az ember ánuszában természetes módon ott van csak ugye tágul
2021. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Akkor egy darabig még Reparonnal kezelem aztán ha nem megy vissza veszek kúpot.

Csak olyan sok féle kenőcs és kúp van, nem tudom melyik lenne a megfelelő választás..

2021. jún. 21. 10:47
 4/16 anonim ***** válasza:
a tonogenes de csak receptre megy, vényköteles
2021. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
1es voltam, 18 éves korom óta időnként előjön sajnos, átlag évente 1-2x, most 50 éves vagyok, eddig mindig sikerült nem vényköteles szerekkel kikezelni pár hét alatt, persze nem mindenki ilyen szerencsés, de a vényköteles szerek gyakran szteroidok tartalmaznak, ami sorvaszthatja a bőrt, és a műtéti beavatkozásoknak meg lehetnek kockázatai, meg nem is mindig végleges. Szerintem fontos a megfelelő étrend és a belső kezelés vénaerősítőkkel. Ezek veszélytelenek, mert alapvetően flavonoidokat tartalmaznak. Jót tesz még az ülőfürdő vagy a váltott vizes zuhany, de ne tűzforrót, jéghideget váltogasd, csak a kellemesen meleget a sima hideggel, hűvössel. Napi 2x kell krémezni, olyankor mindig próbáld egy kicsit betolni a helyére, nem baj, ha utána kijön. Illetve a krémnek belülre is kell jutnia. Gondoskodjon a laza székletről.
2021. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Étrendemet tekintve csak kávét iszok édesítőszerrel (napi 3x) és vizet szoktam. Leszoktam az üdítőkről, energiaitalokról.

Kenyeret sem nagyon szoktam, de ha igen akkor teljeskiörlésűt.

Sok gyümölcsöt is fogyasztok. Banán, szőlő, alma. A kertünkben lesz majd lila szőlő, meggy, szilva és barack is.

Húsok közül is csak csirkét, halat és sertést eszek. Köretnek kuszkusz, párolt zöldség, rizs, durum tészta.

A munkahelyem sem az a fajta ahol végigülöm a 8 órát. Van olyan nap amikor csak akkor ülök mikor kimegyek az ebédlőbe kajálni. Csak itthon a laptop előtt ülök amikor Netflixezek, játszok stb.

Mozogni is szoktam itthon. (tornázok)

Lehet rosszul emeltem múlthéten a munkahelyemen? (25kg) Ami azért nem kevés főleg, hogy lány vagyok.

Nem tudom mitől jöhetett ki.. és nagyon aggaszt és idegesít is..

Remélem rendbe jön.

A Reparon kúpot egyidejűleg használhatom a krémmel?

2021. jún. 21. 11:39
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
kár már félig megirtam a privátot h doktor bácsi jön és megspatuláz szivesen :D heheheh
2021. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez nagyon humoros volt, hehehe hahaha
2021. jún. 21. 13:08
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
1es vagyok ismét. Előszöris a perverz majmot jelentettem. Másodszor igen, persze, hogy lehet együtt a reperon krém és kúp. A kúpot este kell használni, a krémet este és reggel. Az emeléstől simán kijöhet az aranyér, illetve bármilyen erőltetéstől, de ennek az az oka, hogy a vénák fala gyengébb, ezért kell erősíteni diozmin heszperidinnel. Évente ajánlatos háromszor egy dobozt végigszedni, plusz amikor előjön az aranyér.
2021. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Ha nem javul akkor elmegyek proktológushoz. Elvileg a gyűrűzés hatásos bár nekem kívül van..

2021. jún. 21. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!