Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Második oltásra miért nem...

Második oltásra miért nem lehet időpontot foglalni?

Figyelt kérdés
Vagy hogyan lehet? A kórház nem adta meg az időpontot, csak a napot, és most azt mondják, menjek oda, és megkapom, amikor sorra kerülök.

2021. jún. 21. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Ugyanakkor menj, amikor az elsőt kaptad. Nem kell foglalni időpontot.
2021. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Amikor az elsőt kaptad akkor menj
2021. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Az oltóanyagod ott van aznap a kórházban. Onnantól akkor adják be, amikor megjelensz. Csak annyit kell tudni hánytól hány óráig oltanak.
2021. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm... én a hosszú sorban állást szeretném elsősorban elkerülni, abban nem kételkedem, hogy beoltanak.
2021. jún. 22. 10:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor talán egy telefon a portának, hogy áll-e a sor az oltásnál?
2021. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az elsőről értesített a háziorvos, a másodikról nem.

Amikor letelt az 5 hét, előtte való nap rátelefonáltam. Azt mondta, jó akkor holnap jöjjön ...óra/percre.

Ennyi.

2021. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, mi is betelefonáltunk a kórházba, és azt mondták, hogy menjünk be bármikor aznap. Majd beszámolok, mi volt, hátha mást is érdekel.
2021. jún. 23. 10:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem érdekel, mert az elsőnél a délpestiben 12.50-re kapott időpontban a katona szerint kb 500-an álltak sorban. Az összes délutánra behívott ott volt. 3-kor szabadultam. Szombaton megyek és vélhetően mindenki ott lesz megint a másodikra.
2021. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megvolt, ugyanakkori bemenéssel 1 perc várakozás. Sokkal gyorsabb volt, mint az első. Az a tippem, hogy a hőségben néhányan nem kelnek útra a másodikért egyáltalán, vagy egy kicsit tologatják.
2021. jún. 23. 15:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem, szombaton én is sorállás nélkül leszek túl rajta.
2021. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!