Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nehézlégzés, és ásítozás?

Nehézlégzés, és ásítozás?

Figyelt kérdés
Üdv! Körülbelül fél éve kezdődött egy olyan érdekes, és bizarr dolog, hogy egy furcsa nyomást érzek a mellkasomban, és ásítozok. Reggel ébredéskor sosem éreztem, és kb a semmiből jön rám. Próbáltam figyelni, hogy mi válthatja ki, de nem sikerült rájönnöm. Terhelés közben(futás, biciklizés), nem észleltem változást. Van hogy csak fekszem a kanapén, mondjuk filmet nézek, és egyszer csak érzem hogy mintha enyhén nyomnák be a mellkasom. Kapok levegőt, nem fulladok. Az egész talán gyakoribb ásítozással kezdődött, valamint sóhajtozással. Kardiológiailag rendben vagyok. Házi orvos mindenféle kérdés/vizsgálat nélkül közölte, hogy “Majd elmúlik”. Volt valakinek hasonló tünete? Rettentő idegesítő tud lenni..

2021. jún. 21. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szorongás, pánikbetegség.
2021. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!