Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tippet tudnál adni,...

Milyen tippet tudnál adni, hogy ne felejtsek el meginni napi 3L vizet?

Figyelt kérdés

Flakonból nem szeretek inni, a műanyag miatt.

Csapvizet iszom. Probaltam sokszor számolni a poharakat, de mindig elveszem benne.

Éves elott mindig iszom.

App-al az a baj, hogy mindig lehetetlen időkben jelzett


Érzésem szerint naoi 2L sincs meg.

Te hogy figyelsz az elegendő ivásra?



2021. jún. 22. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jó appot kell kifognod
2021. jún. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én üvegből iszok, mindig mellettem van és akkor iszok amikor érzem hogy kell.
2021. jún. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel a munkahelyemen brutál meleg van az irodában, így nem is kell, hogy bármi emlékeztessen, csak úgy döntöm magamba a vizet. De ha nincs meleg, akkor nekem is itt van az üveg mellettem, útban és mindig iszok, hogy ha beleakadok. :) Otthon pedig van fél literes poharam, azt is mindig útba teszem le, vagy viszem magammal, bárhová megyek és úgy csúszik :)
2021. jún. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van fém vagy üveg flakon is, nem csak műanyag. Érdemes lehet beinvesztálni.

Én nekem, ami nagyon segített az a flakon. mert viszem magammal mindenhova így utazás közben is tudok inni. Eddig mindig az volt, hogy csak ha megérkeztem valahova (munkába, haza, iskolába stb) akkor ittam, de mivel 2+ órát töltök tömegközlekedésen rájöttem, hogy jó, ha van nálam víz. Olyankor akár 2 liter is lemegy csak abban a két órában.

2021. jún. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

igyál üveg kulacsból. Látod a fogyást is.

Legyen mindig szem előtt, kézközelben, akkor tuti iszol.

2021. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kösd valamihez az ivást, amit gyakran csinálsz. Én valahányszor lemegyek az emeletről iszom egy pohár vizet. Van fent is, de azt inkább este iszogatom. Vagy ha leülök az asztalhoz (ami egy nap sokszor megtörténik) akkor engedek magamnak egy pohár vizet és megszokásból odaviszem. Amég ott ülök megiszogatom. Ha megyek valahova mindig van nálam üveges víz, ami kilóg a táskámból, így mindig eszembe jut. Hozzá lehet szokni, csak ne húzd a kiszáradásig a ivást. Pikk-pakk be fog rögződni.
2021. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!