Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kisujj és gyűrűsujj zsibbadás...

Kisujj és gyűrűsujj zsibbadás ( kéztőalagút szindróma ) esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés

Valószínű, hogy kéztő-alagút szindrómám van, zsibbad a jobb kisujjam, és a gyűrűsujjam is majdnem annyira, kb. 2 hete, állandóan. Használni tudom a kezem, de korlátozottan érzek ezeken az ujjaimon. A laptop előtti rengeteg ülés okozhatta, a jobb vállam is megfájdult, az most elmúlni látszik. Ha megnézem a jobb tenyerem, a kisujjam felőli éle (kisujj tövétől a csuklóig terjedő rész), enyhén be van dagadva, de ez alig látható.

Hogyan tudom helyrehozni, milyen gyakorlattal?

Ha voltál ilyen helyzetben, neked mi segített?

(Ha azt írod, szakemberhez, orvoshoz menjek, akkor nevezz meg egy JÓ szakembert.)


Köszönöm, ha tudsz segíteni, fontos lenne.



2021. jún. 23. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Tipegj el a háziorvoshoz, és add elő neki, hogy csak JÓ szakemberhez utalhat be, különben nem mész el, halálra fogod rémíteni.
2021. jún. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1: Nem.
2021. jún. 24. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Itguy mi a töknek gúnyolódsz?! Hülyegyerek.


Kérdező, nekem végül nem kellett, de interneten egy magánrendelést néztem ki. Úgy tudom pihenés + torna az első lépés.


Amúgy államiba nem tudom hogy foglalkozñak-e ezzel wgyáltalán.


Nekem amúgy vagy meggyógyult magától, vagy más bajom volt... :S

2021. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!