Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Astrazeneca oltás 2. Adagja...

Astrazeneca oltás 2. Adagja után lehet edzeni már az oltás napján?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg az Astrazeneca 2. Adagját. És szeretnék edzeni ma is. Karra arra nem ne, hogy megfájdiljon. Csak aerobb, has illetve lábedzés. Azonban nem tudom mennyire állna rá + arra is az immun rendszerem emellett a talán szaporodni is képes Adenovírus mellett. És félek a verrogtol is mert az előző alkalommal nem volt nagy bajom a karom sem fájt egyáltalán. Volt egyszer 37.3 lázam. De nem voltam gyenge, csak kicsit éreztem magamon na meg bőrpír volt ez kB 8-9 órával az oltás után volt. De bevettem egy nurofent 3 óra múlva le is ment 36,6-ra. Másnap meg már 36 körül volt. Viszont 1-2 napig volt amikor a lábam a fájt egy ponton. Most aludtam 3 órát úgy, hogy vettem be előtte frontint is. Reggel oda mentem az oltásra. Most mikor haza jöttem aludtam kB 1 órát. Tehát befárrasztott pedig egy monstert megittam reggel. Szerintetek ha edzek lesz belőle probléma. Karra mikor edzhettek megint? 2-3 nap várás is elég ha nem fáj. Vagy inkább minimum 1 hét?

2021. jún. 23. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ma ne menj edzeni, nem probléma 1 nap kihagyás, az izmaidnak sem árt a pihenés. Karra 2-3 nap múlva nyugodtan.
2021. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát tudom, viszont tegnap sem edzettem. De ha úgy van akkor nyilván kibírom most nélküle. Csak valamiért most jobban fel is vagyok porogve mint alapból.
2021. jún. 23. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ér annyit, hogy emiatt belázasodj.
2021. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én megkaptam az oltást, ültem fél órát a váróban, és mentem dolgozni. El is felejtettem az egészet...
2021. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!